Скористалися супершансом. Боруссія Д вийшла на перше місце Бундесліги

«Чорно-жовті» обіграли «Аугсбург» з рахунком 3:0

7908
20

У неділю, 21 травня, відбувся 33-го туру Бундесліги між клубами «Аугсбург» та «Боруссія Д». Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь «чорно-жовтих».

На 38-й хвилині господарі поля залишились у меншості. Червону картку отримав Фелікс Удуохай. У першому таймі команди не змогли забити голів.

На 59-й хвилині зустрічі Себастьян Алле вивів гостей уперед. На 84-й він оформив дубль. На 90+3 масну крапку у матчі поставив Юліан Брандт.

Завдяки цій перемозі «Боруссія Д» вийшла на 1-ше місце у чемпіонаті Німеччини. У команди 70 очок після 33 турів. У найближчого переслідувача «Баварії» 68 пунктів. Учора, 20 травня, мюнхенці подарували «Боруссії Д» супершанс, програвши «РБ Лейпциг».