Асист Маліновського. Марсель програв Ліллю важливий матч за топ-місця

«Лілль» набрав 63 очки і посідає 5-те місце, «Марсель» – на 3-й позиції

1815
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

У матчі 36-го туру чемпіонату Франції «Лілль» на своєму полі переміг «Марсель» з рахунком 2:1.

Рахунок відкрив хавбек гостей Жонатан Клаус на 29-й хвилині. Гольову передачу йому врозріз на хід віддав український хавбек Руслан Маліновський.

Після перерви форвард господарів поля Джонатан Девід із пенальті зрівняв рахунок, а перемогу «Ліллю» приніс Жонатан Бамба на 72-й хвилині.

Лілль набрав 63 очки і займає 5-те місце в Лізі 1. Марсель – на 3-й позиції (73 очки).

Топ-7 Ліги 1: ПСЖ (81), Ланс (75), Марсель (73), Монако (65), Лілль (63), Ренн та Ліон (по 59).