Супершанс для Боруссії Д. Баварія несподівано програла РБ Лейпциг у Мюнхені

Гра завершилася з рахунком 3:1

6041
8

У суботу, 20 травня, відбувся матч 33-го туру Бундесліги між клубами «Баварія» та «РБ Лейпциг». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

Мюнхенці відкрили рахунок на 25-й хвилині зустрічі, однак у другому таймі зазнали фіаско. У ворота «Баварії» у 2-й 45-хвилинці прилетіло 3 м'ячі. Спочатку рахунок зрівняв Конрад Лаймер (65), потім уперед гостей вивів Крістофер Нкунку (76), а масну крапку наприкінці поєдинку поставив Домінік Собослаї (86).

Наразі «Баварія» знаходиться на першій позиції у чемпіонаті Німеччини. У команди 68 очок після 33 турів. До завершення сезону у мюнхенців залишилася лише 1 гра. У найближчого переслідувача «Боруссії Д» на 1 очко менше, проте «чорно-жовті» зіграли 32 матчі, що дозволяє їм розраховувати на титул Бундесліги.

Події матчу

85’
ГОЛ ! З пенальті забив Домінік Соболсоі (РБ Лейпциг).
76’
ГОЛ ! З пенальті забив Крістофер Нкунку (РБ Лейпциг).
64’
ГОЛ ! М'яч забив Конрад Лаймер (РБ Лейпциг).
25’
ГОЛ ! М'яч забив Серж Гнабрі (Баварія).
(63)

Підсумки дня Ліги конференцій. Хто зіграє у півфінальних матчах?
Футбол | 19 квітня 2024, 06:05 1

У півфіналах зустрінуться: Олімпіакос – Астон Вілла, Фіорентина – Брюгге

Лунін отримав високе визнання за неймовірний перфоманс у грі з Ман Сіті
Футбол | 18 квітня 2024, 10:51 3

Українець потрапив у символічну команду тижня Ліги чемпіонів від WhoScored та SofaScore