11190
8

94% точних передач. Названо оцінку Забарного за матч Борнмута проти МЮ

«Вишні» поступилися на своєму полі з рахунком 0:1

У суботу, 20 травня, відбувся матч 37-го туру АПЛ між клубами «Борнмут» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «червоних-дияволів».

Український захисник «вишень» Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди та провів на полі весь поєдинок.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку у 6.2 балів. За 90 хвилин гри Ілля 66 разів доторкнувся до м'яча, віддав 52 точні передачі (94%), 1 раз виніс м'яч, двічі заблокував удар, 1 раз здійснив перехоплення, 1 раз обіграв суперника, виграв 1 єдиноборство, 4 рази втратив володіння і заробив на собі 1 фол.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний півзахисник «МЮ» Каземіро (8.6).

Оцінки WhoScored за матч Борнмут – Манчестер Юнайтед – 0:1