Віктор ЛЕОНЕНКО: «Динамівці грають так, ніби роблять нам послугу»

Футбольний експерт розкритикував киян за поразку від «Чорноморця»

1551
1
ФК Динамо Київ

Екс-нападник «Динамо», а нині експерт Віктор Леоненко прокоментував поразку киян від одеського «Чорноморця» (2:3) в матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги.

«Сум у тому, що динамівці почали дуже впевнено програвати з перших хвилин. Одразу було зрозуміло, що приємного буде мало. Було видно, що «Чорноморець» вийшов із гарним настроєм на гру. У мого друга Григорчука дуже хороша команда, він її може створити навіть із нічого.

З перших хвилин матчу «Динамо» показало вболівальникам, що вітати зі святом їх не буде. Потішило лише, що на початку другого тайму «Динамо» увімкнулося на 20 хвилин, але потім знову вимкнулося. Таке відчуття, що динамівці грають так, наче роблять нам послугу. Вболівальники від нинішнього «Динамо» навіть не вимагають результату, головне – аби намагалися», - сказав Леоненко.