Команда Клоппа здобула 7-му перемогу поспіль, Салах зробив три асисти

2195
3
ФК Ліверпуль

Ввечері 15 травня відбувся матч 36-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Лестер» поступився «Ліверпулю» (0:3).

У першому таймі Кертіс Джонс забив два голи за три хвилини (33 та 36 хв). У другому таймі відзначився Трент Александер-Арнольд.

Мохамед Салах зробив три гольові передачі! Команда Юргена Клоппа здобула сьому перемогу поспіль в АПЛ.

«Ліверпуль», розгромивши «Лестер», наблизився до топ-4, зони потрапляння до Ліги чемпіонів.

Топ-8 АПЛ: Ман Сіті (85), Арсенал (81), Ньюкасл, Ман Юнайтед (по 66), Ліверпуль (65), Брайтон (58), Тоттенхем, Астон Вілла (по 57).