Карлітос несподівано поступився Фабіану Марожану

3761
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Фабіан Марожан і Карлос Алькарас

20-річний іспанський тенісист Карлос Алькарас (АТР 2) несподівано завершив виступи на грунтовому турнірі серії ATP 1000 у Римі (Італія).

У 1/16 фіналу змагань у столиці Італії іспанець у двох сетах програв Фабіану Марожану (Угорщина, ATP 135) за 1 годину та 42 хвилини.

ATP 1000 Рим. Грунт. 1/16 фіналу

Фабіан Марожан (Угорщина) [Q] – Карлос Алькарас (Іспанія) [2] – 6:3, 7:6 (7:4)

Цікаво, що Карлос поступався 3:4 із брейком у другій партії, але вперше за матч зміг перервати подачу суперника, зрівняв рахунок і здавалося, що іспанець має перевернути гру. Він вів 4:1 на тай-брейку другого сета, проте програв 6 поінтів поспіль.

Фабіан вперше грає в основній сітці турніру ATP і вперше зустрівся з тенісистом із топ-10.

У наступному раунді змагань у столиці Італії Марожан проведе матч проти Борни Чорича.