Френк ЛЕМПАРД: «У першому таймі ми були занадто повільними»

Головний тренер «Челсі» прокоментував нічию з «Ноттінгем Форест»

673
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Френк Лемпард

Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард прокоментував нічию з «Ноттінгем Форест» (2:2) у матчі 36-го туру Англійської Прем'єр-ліги:

«У першому таймі ми були повільними. Ми володіли м'ячем. Загрозою від суперника були навіси, контратаки та стандартні положення. Ми чекали на це, але були надто повільними в останній третині поля. Ми були розчаровані тим, що розпочали перший тайм так невдало.

«Те, що я сказав гравцям у перерві, було сильнішим, ніж те, що я говорив перед грою. Наша попередня домашня гра проти Брентфорда була схожою в тому сенсі, що ми втратили 45 хвилин.

Був випадковий м'яч у штрафному майданчику, і суперник забив. Єдиними їхніми загрозами були стандартні положення, а ми не створювали їм жодних проблем у першому таймі.

Стерлінг забив чудові голи, це добре для нього. Я дуже радий за нього, тому що гравцям топ-класу це справді потрібно.

Деякі гравці продовжують розвиватись, нам потрібно контролювати матч. Є поєдинки, де ми контролюємо гру та маємо понад 70% володіння м'ячем. Треба бути холоднокровнішим в останній частині поля. Рахім був холоднокровним і забив, але нам треба більше».