13 травня о 18:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

13 травня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Бондаренко викинув суперника за межі поля.

13 травня о 18:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

Мельничук бив з-за меж штрафного, удар заблокували.

13 травня о 18:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Бондар потягнув легенько Марусича за руку в своїй штрафній, той впав, арбітр промовчав. П'ять хвилин додано.

13 травня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Матвієнко і Степаненко зіштовхнулися головами.

13 травня о 18:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Заміна в Інгульця.

Данило Кравчук поміняв Козиренка.

84’

ГОЛ!

Тотовицький прострілював зліва на Сікана, але Павлов підставив коліно і переправив м'яч у свої ворота.

13 травня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Показали повтор, офсайду в Сікана таки не було.

81’

Матвієнко зі штрафного пробив легко у руки Білику зі штрафного. Незрозуміло, навіщо йому дають виконувати такі стандарти.

13 травня о 18:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Воротар Білик міняє Сидоренка.

13 травня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Паламарчук виходить на перехоплення за межі штрафного і збиває Сікана. Можливо, був офсайд у форварда, можливо, той трохи і малював падіння. Червона голкіперу.

13 травня о 18:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Сергій Ковалець і Владислав Лупашко щось обговорюють біля поля.

13 травня о 18:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Заміна в Шахтаря.

Тотовицький замість Криськіва.

72’

Показали повтор моменту перед ударом Мельничука - там Гочолеішвілі ліктем вдарив в обличчя Козака.

13 травня о 18:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

МОМЕНТ!!!!!

Мельничукові викотив Марусич під удар і Максим метрів з шести пробив поруч з лівою штангою!

69’

Заміни в Шахтаря.

Швед замість Зубкова, Михайліченко замість Ракіцького.

13 травня о 18:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Заміни в Інгульця.

Головкін і Сітало пішли з поля, Козак і Марусич їх замінили.

13 травня о 18:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Небезпечно!

Криськів після пасу зліва від Матвієнка пробив мимо лівої штанги і впав на газон - спіткнувся.

13 травня о 18:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Сітало не зумів зачепитися за м'яч в чужому штрафному.

13 травня о 18:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Сікан не встиг на закидання Степаненка, налетів на Паламарчука, а перед тим вліз в офсайд.

13 травня о 18:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Коноплю замінив Гочолеішвілі, Сікан виходить замість ніякого сьогодні Келсі.

13 травня о 18:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Степаненка в центрі поля збив Сітало.

13 травня о 18:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Конопля лежав на полі, після того, кульгаючи, пішов з поля, але повернувся.

13 травня о 18:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Головкін фолить в нападі проти Коноплі.

13 травня о 18:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

ГООООЛЛЛЛ!

Матвієнко подав зліва кутовий і Конопля, якого покинув Мельничук, відправив на ближній штанзі м'яч головою у дальній кут.

13 травня о 18:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Небезпечно!

Бондар пробив здалеку і Паламарчук невпевнено відбив перед собою, партнери винесли.

13 травня о 18:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Небезпечно!

Криськів продерся крізь Сидоренка, Павлова і Кучеренка, але з правого кута воротарського пробив вище!

13 травня о 18:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Сітало продавив захисників, але після прострілу несильно пробив у руки Трубіну.

13 травня о 18:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Мельничук замість Осипенка.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

13 травня о 17:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Темп гри вкрай невисокий. Шахтар ходить пішки, Інгулець теж швидкостей не демонструє.

13 травня о 17:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Бий своїх, щоб чужі боялись.

Тепер Головкін зі штрафного влучив у партнера.

13 травня о 17:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Бондар збиває Сітала практично на лінії свого штрафного. Цікаво.

13 травня о 17:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Паламарчук виходить і кулаком вибиває м'яч після навісу Коноплі, а Бондаренко пробував добити і влучив у Судакова. Вже другий «френдлі фаєр» сьогодні у Шахтаря.

13 травня о 17:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Шахтар позиційно атакував, Судаков бив головою після навісу Матвієнка - вище.

13 травня о 17:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Ракіцький фолить у верховій боротьбі проти Сітала, до воріт - метрів 30.

13 травня о 17:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Сітало бив головою - в руки Трубіну!

32’

Келсі високо підняв ногу, хоча бачив, що Павлов йде на м'яч головою. Ще з минулого матчу пам'ятаємо, що цей футболіст Шахтаря вміє грати неакуратно і дещо брудно.

13 травня о 17:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Курйоз.

Матвієнко стояв поруч зі стійкою, пригинався але все ж недостатньо нагнувся і Судаков влучив у нього. А м'яч летів у кут воріт...

13 травня о 17:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Ще один штрафний перед воротами Інгульця, битиме Судаков.

13 травня о 17:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Головкін проскочив справа двох суперників і пробив, але Ракіцький заблокував цей удар!

13 травня о 17:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Після розіграшу кутового бив спершу Судаков - Паламарчук відбив м'яч після того, як його пробував підправити Келсі, а другим темпом Боналенко пробивав аж надто легко справа з гострого кута.

13 травня о 17:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Осипенко стрибнув у ноги Коноплі на фланзі і отримав попередження.

13 травня о 17:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Неочікувано штрафний метрів з 25 виконував Матвієнко, а не Ракіцький, обвідний удар легко забрав Паламарчук.

13 травня о 17:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Сидоренко знімає м'яч з голови Матвієнка. Кутовий.

13 травня о 17:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Захисники Шахтаря перепасовуються на своїй половині.

13 травня о 17:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Гра заспокоїлася, а здавалося в стартові хвилини, що Шахтар зараз затисне суперників.

13 травня о 17:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Матвієнко випускає м'яч за лицьову після закидання на його фланг.

13 травня о 17:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Трохи відвів гру Інгулець від своїх воріт.

13 травня о 17:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Зубков бив з правого кута штрафного - несильно в руки Трубіну.

5’

Після прострілу Матвієнка м'яч захисники винесли, а після того Степаненко двічі не надто технічно бив - обидва рази мимо воріт.

13 травня о 17:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Паламарчук відбиває простріл Коноплі справа, дальній удар Степаненка на добиванні пішов вище.

13 травня о 17:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

13 травня о 17:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

12 травня о 21:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 13 травня, відбудеться поєдинок 26 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть петровський «Інгулець» та донецький «Шахтар». Гра пройде в Львові на полі «Арени Львів», початок - о 17:00.

Автобус петровської команди має проблеми з коробкою передач. Неочікувано від цього всі (крім «Дніпра-1) »отримали вигоду - «Інгульцеві» не треба їхати далеко додому (нагадаємо, минулого туру підопічні Ковальця грали у Львові), тиждень проживання для них буде безкоштовним (оплатити витрати зголосився «Шахтар»). В «Шахтаря» ситуація аналогічна - не треба трястися на своєму автобусі (хай і з робочою коробкою) і їхати в Петрове, президент суперників згодився грати там, де зручно «гірникам». А це вигідно в контексті економії сил в чемпіонській гонці.