13 травня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 травня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На останній хвилині Демченко заробив штрафний удар біля кутового прапорця.

13 травня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини

90’

МОМЕНТ!

Царенко з лівого кута штрафного майданчика закручував м'яч у дальній верхній кут - трохи вище воріт!

13 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

У Чорноморця замість Кузика вийшов Задоя.

87’

Буяльський з меж штрафного майданчика намагався перекинути Паста, але не виййло

13 травня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Дубінчак прострілив на Раміреса, але захисник зіграв на перехопленні.

85’

Алефіренко завдав удару головою з лінії воротарського майданчика - вище.

13 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

У Динамо замість Ваната вийшов Рамірес.

Чорноморець провів тривалу атаку. Було кілька спроб завдати ударів, але їх заблокували оборонці.

13 травня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Лонвейк завдав удар з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

13 травня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У Чорноморця Гладкий замінив Штогріна, який вийшов на поле одразу по перерві.

13 травня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Ще одна заміна у Динамо. Лонвейк вийшов замість Андрієвського.

13 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Салюк зробив підніжку Ванату

13 травня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ!

Динамо розіграло кутовий, Андрієвський зробив сильний навіс, хтось з динамівців пробив головою в напрямку дальньої штанги, там Волошин підставив голову - м'яч влучив в поперечину. Але Волошин був в офсайді.

13 травня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Ванат з меж штрафного майданчика пробивав у ближній кут, Салюк завадив пробити точно. Кутовий.

13 травня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На зустрічних курсах грають команди.

13 травня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Дубінчак в атаці вдарив по ногах ззаду свого опонента і отримав попередження.

13 травня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

У Динамо Перріс вийшов замість Беніто, Царенко - замість Волошина, Дубінчака - замість Вівчаренко.

13 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

ГООООООООООООЛ!

Демченко прийняв м'яч спиною до воріт в район пів кола штрафного майданчика. Розвернув Сидорчука та точно пробив в правий від голкіпера кут воріт!

13 травня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Політило навісив з кутового, Бадібанга пробив головою - трохи не вистачило точності.

68’

Кузик прокинув м'яч проміж ніг Андрієвському на правому фланзі та зробив простріл, але захисник заблокував.

13 травня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Ванат пробив з меж штрафного майданчика. Путря зблокував удар.

13 травня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ!

Нещерет врятував Динамо. Єрмаков опинився один у штрафному майданчику, прийняв м'яч і потужно пробив - Нещерет встигнув зреагувати та руками зробити сейв. М'яч летів недалеко від голкіпера.

13 травня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Зараз м'яч переважно знаходиться в районі центру поля. Обидві команди продовжують активно пресингувати.

13 травня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Зовсім іншими вийшли динамівці на другий тайм. Цікаво, що у перерві казав їм Шовковський.

13 травня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Гучек пробив головою після навісу з кутового - повз ворота.

Дячук отримав жовту картку за грубий фол

13 травня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ!

Ванат ледь не вивів киян уперед! Нападник отримав м'яч поблизу воріт, але удар у нього не вийшов, і м'яч влучив в Селюка.

13 травня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

ГОООООООООООООЛ!

Буяльский зрівнює рахунок! Він в центрі штрафного майданчика зіграв в стіночку з Ванатом і точно пробив під поперечину!

13 травня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ГООООООООООЛ!

Беніто і Ванат обігралися в пас у штрафному майданчику, Ванат опинився близько до воріт та переграв Паста! Салюк на цей раз не впорався з Ванатом.

13 травня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Андрієвський завдав удару здалеку - дуже неточно.

50’

Перший кутовий у матчі виконало Динамо. Хтось з киян завдав удару головою у падінні, але м'яч влучив у Бадібангу.

13 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Кузик зробив навіс з кутового. Бадібанга пробив головою, але удар вийшов несильним, і Нещерет спокійно забрав м'яч.

13 травня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Динамо з перших хвилин пішло в атаку. Намагаються діяти швидко.

13 травня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміна у перерві. У Чорноморця замість Хадіди вийшов Штогрін.

13 травня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

Компенсовано 1 хвилину

43’

Динамо добре вийшло з-під пресингу, за допомогою трьох передач дійшло до штрафного майданчика гостей, але Салюк в підкаті вибив м'яч у Беніто.

13 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Тепер на газоні Буяльський. Отримав по ногах від Політила.

13 травня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Кузик опинився на газоні. Арбітр зупинив гру під час атаки Динамо.

13 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Ванат обіграв Салюка, увійшов в штрафний майданчик та пробив - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

13 травня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ!

Динамо провело позиційну атаку. Ванат отримав м'яч в центрі штрафного майданчика, поміж чотирьох суперників віддав пас вперед на Буяльського, той намагався влучити у дальній кут - м'яч прокотився поруч зі штангою.

13 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Схоже, що Салюк грає персонально з Ванатом. Поки що захисник діє ефективніше нападника.

13 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

З середини другого тайму ініціативою заволоділи динамівці. Більше напруги вони створюють поблизу воріт Чорноморця.

13 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ!

Караваєв зробив передачу на дальню штангу, Волошин замкнув її несильним ударом з відскоком від газону - м'яч влучив в стійку, а потім полетів в напрямку лінії воріт, але захисник вибив його!

13 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Алефіренко змістився в центр з флангу та завдав удару з району пів кола штрафного майданчика - трохи неточно, поруч зі штрафнгою пролетів м'яч.

13 травня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Сидорчук віддав пас у штрафний майданчик на хід Ванату - занадто сильно.

13 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Андрієвський навісив у штрафний майданчик, Ванат пробив головою - повз ворота.

13 травня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За половину тайму Динамо не створило жодного гольового моменту

13 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Беніто був незадоволений рішенням судді й активно виказував це.

13 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Бадібанга закинув м'яч на хід Алефіренка, у штрафному майданчику Дячук у підкаті вибив м'яч.

Динамо часто змушено грати через Нещерета. Адже варіанти пасів вперед перекривають одесити. Нещерет часто віддає неточні дальні передачі.

13 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Пресинг Динамо поки що не приносить результату. Беніто атакував захисника і сфолив.

13 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після другого голу Чорноморця дещо заспокоїлася гра. Чорноморець добре пресингує. Динамівцям важко розпочинати атаки. Одесити в атаці діють широко, розраховуючи на швидкість і техніку Бадібанги та Алефіренка.

13 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Демченко з меж штрафного майданчика пробив в ближній кут, але неточно.

13 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Бадібанга з правого флангу зробив навіс, Демченко з району 11-метрової позначки точно пробив головою в лівий нижній кут воріт!

13 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Волошин запресингував Політило. Той віддав на свою половину поля на Гучека, але Волошин атакував і цього суперника, змусивши вибити м'яч в аутю

13 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дуже жвавий початок матчу. Чорноморець не соромиться - пресингує динамівців на їхній половині поля.

13 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Буяльський отримав м'яч у штрафному майданчику, відпасував під удар Андрієвському, той злету пробив з лінії штрафного - повз ворота.

13 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Ще одна атака Чорноморця. Бадібанга прострілив вздовж воріт, але партнер не встиг замкнути цю передачу.

13 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Чорноморець виконав два кутових поспіль. Після першого Нещерет врятував ворота своєї команди. Після другого Єрмаков в центрі штрафного майданчика виграв верхову боротьбу у Дячука і точно пробив в нижній кут вороіт.

13 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Небезпечний удар Алефіренка. Він з флангу змістився у центр та пробив приблизно з 20 метрів - Нещерет в падінні відбив м'яч.

2’

Ванат отримав м'яч на куті штрафного майданчика. Бентіто зробив забігання, але нападник проігнорував це і намагався обіграти Єрмакова. Захисник відібрав м'яч.

13 травня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Динамівці з першої хвилини почали пресингувати одеситів.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

13 травня о 13:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Сьогодні – роковини смерті Валерія Лобановського. Вже 21 рік його немає з нами.

Крім того, сьогодні 96-та річниця застування «Динамо».

13 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 травня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 травня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 13 травня, відбудеться поєдинок 26-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться київське «Динамо» та одеський «Чорноморець». Початок матчу на київському стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського призначено на 14.00.

Чим ближче закінчення чемпіонату, тим вища ймовірність того, що «Динамо» залишиться без медалей. Кияни на 5 очок відстають від третього місця, на якому йде «Зоря», а вона у другому колі очок майже не втрачає. Щоб розраховувати не призове місце, динамівцям потрібно вигравати у всіх матчах, що залишилися, і сподіватися на осічки «Зорі». Попередні 3 матчі чемпіонату київський клуб виграв. Безпрограшна серія «Динамо» складає 7 матчів.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Чорноморець» у другому колі демонструє цікавий, переважно атакувальний футбол. У десяти матчах весняної частини чемпіонату команда здобула 4 перемоги, по 3 рази програла та зіграла внічию.

Історія протистояння «Динамо» та «Чорноморця» налічує 53 матчі. Київський клуб переміг 40 разів, одеський – 5 разів. Нічийний результат було зафіксовано у 8 поєдинках.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» – «Чорноморець».