Рабьо, 43, Локателлі, 77, К'єза, 80 - Ракітіч, 72, Хіль, 78, Баде, 83, Ламела, 90+3.

«Ювентус»: Щенсни - Куадрадо, Даніло, Бонуччі, (Гатті, 61) Алекс Сандро - Міретті (К'єза, 46), Локателлі, Рабьо, Костіч (Айлінг, 46), Влахович (Мілік, 61), ді Марія (Погба, 70).

Запас: Перін, Пінсольо, Ругані, Фаджолі, Паредес, Соуле, Кін.

«Севілья»: Буну - Навас, Баде, Гудель, Акунья - Фернандо, Ракітіч - Окампос (Монтіель, 35), Олівер Торрес (Алехандро Гомес, 74), Хіль, Ен-Несірі.

Запас: Дмитрович, Альберто Флорес, Теллес, Рекік, Буено, Ламела, Рафа Мір.

Стадіон: «Альянц Стедіум» (Турин, Італія).

11 травня о 23:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

90’ +7

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Після кутового Погба на правій штанзі головою перевів на ліву, а там Гатті вніс м'яч в сітку!

11 травня о 23:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +6

Юве влаштував фінальний штурм, нічого не виходить з навісів і прострілів.

11 травня о 23:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

Ламела зриває контратаку.

11 травня о 23:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +2

Гравцы Юве знову просять пенальті за влучання в руку.

11 травня о 23:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Шість хвилин додав арбітр.

11 травня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Гравці Юве обступили арбітра і вимагають пеналті - Баде влучив по нозі Рабьо, дуже грубо.

11 травня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Баде неправильно грає корпусом.

11 травня о 23:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміна в Севільї.

Замість Браяна Хіля виходить Ерік Ламела.

11 травня о 23:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

К'єза невдало підкотився під Ракітіча на фланзі.

11 травня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Акунья в стрибкові штовхнув в спину суперника, Хіль почав сперечатися і отримав жовту.

11 травня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Локателлі грубо б'є по ногах Гомеса.

11 травня о 23:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

папу Гомес замість Олівера Торреса.

11 травня о 23:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Ракітіч фолить в центрі, руками тримаючи суперника.

11 травня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Заміна в Юве.

Погба замінив ді Марію.

11 травня о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Ен-Несірі запоров перспективну контратаку, не зумівши прийняти нормально м'яч на лінії штрафного.

11 травня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Фернандо пробував бити другим темпом з правого кута штрафного, вийшло набагато вище.

11 травня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Небезпечно!

Айлінг обробив м'яч і лівою ногою бив метрів з 25 в правий кут - Буну зафіксував.

11 травня о 23:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміна в Ювентуса.

Гатті міняє травмованого Бонуччі, Мілік замінив Влаховича.

11 травня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Закидання Торреса справа партнерів не знайшло. Бонуччі тим часом просить заміну.

11 травня о 23:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Небезпечно!

Айлінг знову рвався до воріт Севільї, вийшов на ударну позицію, але замість удару віддавав пас, який не пройшов.

11 травня о 23:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Айлінг рвався до воріт Севільї, але все було занадто примітивно і самовпевнено.

11 травня о 23:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

К'єза не встиг спіймати закидання на ногу.

11 травня о 23:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Севілья позиційно розхитує захист господарів, ті не можуть покинути свою половину.

11 травня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Айлінг не встиг на закидання на ліву штангу.

11 травня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Активний Айлінг встиг вже і спробувати скинути головою під удар, і прострілити, влучивши в своїх партнерів, що стояли поруч.

11 травня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни в Ювентуса.

К'єза замість Міретті, Айлінг замінив Костича.

11 травня о 23:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

11 травня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +3

Момент!

Міретта обрізається, атака закінчується ударом емимо лівої штанг.

11 травня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Дальній удар Мілану полетів у регбійні ворота.

11 травня о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Три хвилини додав арбітр.

11 травня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Хіль доборовся до кінця і заробив кутовий зліва.

11 травня о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Рабьо збив суперника, а потім посперечався з арбітром.

11 травня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Локателлі робить локальний фол в центрі поля.

11 травня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Момент!

Ракітіч приклався здалеку, Щенсни витягнув з-під перекладини.

11 травня о 22:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Хвилин дві Севілья постійно в атаці, перебуває на чужій половині.

11 травня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Міретті запоров позиційну атаку Ювентуса.

11 травня о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Монтіель замість Окампоса.

11 травня о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Окампос отримав пошкодження, можливо, буде заміна.

11 травня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Юве атакує, аде надто беззубо.

11 травня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Момент!

Ен-Несірі не реалізував вихід один на один! Можливо, був офсайд.

11 травня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

ГГГГГГГГГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Оеампос вбіг у вільну зону на правому фланзі, прострілив і Ен-Несірі в дотик метрів з 12 спіймав Щенсни на протиході ударом майже по центру.

11 травня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Момент!

Окампос пробував бити в дотик, вийшло без замаху кострубато, але було небезпечно - чисто рефлексивний удар пролетів мимо правої штанги!

11 травня о 22:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Влахович ніяк попереду не може зачепитися за м'яч.

11 травня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Момент!

Влахович після пасу Костича бив по практично порожніх воротах, але не влучив у площину!

11 травня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Буну!

Двічі зреашував - Влахович вибіг на закидання і легко спершу зачепив м'яч, а потім, здавалося, добивав у порожні, аде кіпер все ж врятував! Але арбітр показав офсайд.

11 травня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Щенсни далеко виходить і грає ногами, випереджуючи Ен-Несірі.

14’

Небезпечно!

Окампос перестрибнув Алекса Сандро після навісу і пробив головою у ближній кут - Щесни накрив!

11 травня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Хіль пробіг по лівому фланзі і прострілював, Даніло виніс.

11 травня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Небезпечно!

Атака Юве віялом закінчувалася ударом Костича з лівого кута штрафного мимо правої штанги, цілком можливо, щ це був простріл, але партнери явно не встигали.

11 травня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Алекс Сандро сфолив недалеко від своїх воріт. Нічого особливого гості придумали не змогли.

11 травня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Рабьо пробував бити головою після подачі з кутового, але та вийшла занадто високою.

11 травня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Гравці Юве виходять з-під пресингу якимось піжонсько-неакуратними п'ятками.

11 травня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Поки Ювентус акуратно атакує, Локателлі пробував справа обвідним ударом влучити у ліву дев'ятку, але пробив дуже неточно.

11 травня о 22:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Добрий вечір!

Очима в Турині, думками - деінде. Чекаємо! А поки подивимось на матч, в якому переможець двоматчевого протистояння буде фаворитом фіналу.

11 травня о 21:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10 травня о 22:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 11 травня, відбудеться перший поєдинок 1/2 фіналу Ліги Європи сезону 2022/2023, в якому гратимуть «Ювентус» та «Севілья». Гра пройде в Турині (Італія) на полі «Альянц Стедіум», початок - о 22:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Ювентус» має останній шанс виграти трофей в сезоні - «Наполі» виграв Серію А, а з Кубку Італії туринців вибив «Інтер». На шляху до півфіналу підопічні Аллегрі пройшли в плей-оф «Фрайбург» та «Спортинг». Аналогічна ситуація і в «Севільї» - чемпіоном стане, швидше за все, «Барселона», а Кубок Іспанії вже виграв «Реал». В 1/8 та 1/4 фіналу іспанці пройшли відповідно «Фенербахче» та «Манчестер Юнайтед». В іншому півфіналі гратимуть «Рома» проти «Баєра», але гра в Турині, мабуть, буде цікавішою.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Ювентус» - «Севілья».