ТЕН ХАГ: «Помилка де Хеа? Це частина футболу. Потрібно перезавантаження»

Наставник «Ман Юнайтед» прокоментував поразку від «Вест Хема»

1754
0
ТЕН ХАГ: «Помилка  де Хеа? Це частина футболу. Потрібно перезавантаження»
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

Наставник «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував поразку від «Вест Хема» (0:1) у матчі 35-го туру АПЛ:

«У першому таймі у нас був гідний виступ, створили багато моментів, а в другому таймі все було нижче за наші стандарти. Ми мали забивати в першому таймі, показали хороший футбол, але одна помилка, і ви бачите наслідки. Все в наших руках, але нам треба прийти до тями і перезавантажитися, ми повинні використати цей тиждень.

Помилка Давида де Хеа? Помилки – це частина футболу. Треба впоратися з ними і прийти до тями, бо це командний вид спорту. Протягом сезону він має найбільше сухих матчів, ми зробили це як команда. Все може статися, це футбол, але кожен має взяти на себе відповідальність.

Можна також сказати, що перед чужими воротами ми були недостатньо розсудливі. Двічі влучили у штангу, ще були хороші моменти, ми не забили, тож маємо такий результат. Я не можу звинувачувати свою команду, футболісти доклали всіх зусиль.

Звичайно, є розчарування результатом, як і в четвер [у грі проти Брайтона]. Ми програли самі собі, і тепер у нас є один тиждень, нам потрібна енергія, тому що обидва другі тайми були зіграні нижче за норму.

Кількість ігор? Ми не можемо себе шкодувати. Треба продовжувати йти та показувати характер. Залишилося лише чотири гри. Нам потрібна енергія. Будемо готуватись до ігор, очищати думки, збирати енергію, зосередимося й уперед.

Чому не влучали у ворота? Звісно, розчаровані. Ми створювали моменти і гра була в наших руках. Ви бачите наслідки, коли пропустили гол. Але перед чужими воротами нам треба бути більш розважливими.

Фініш у першій четвірці? Цього сезону в нас були жахливі невдачі, і щоразу ми приходили в норму. Тому ще раз показуємо характер та продовжуємо».