08 травня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Попереджений Шишка за атаку проти Скляра перед чужим штрафним.

08 травня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

86’

Замість Вишневського вийшов Коломоєць.

08 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Закинули м'яч на Вишневського до центральної зони до контратаки, але Ісенко на дальньому виході за межі штрафного не дав себе обійти.

08 травня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Крупський не випустив до правого флангу контратаки на чужій половині Вишневського.

81’

Подачу з правого флангу від Пердути вибили за межі штрафного захисники.

08 травня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Кане в центральному колі відверто валив Вітенчука поштовхом у спину.

08 травня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ! Кане скинув м'яч із правого флангу штрафного під удар Нестеренку, але той спрямував м'яч над воротами.

08 травня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Шишка гратиме замість Петька.

75’

Чуєв вийшов замість Мельника.

75’

МОМЕНТ! Твердохліб втік під передачу до лівого флангу контратаки, зайшов до штрафного, але пробив у Ісенка з гострого кута.

08 травня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Шаран тим часом готує пару замін.

08 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Черниша збив фолом на чужій половині Мельник.

08 травня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Кане отримав передачу до правого флангу штрафного, залишив м'яч під удар Нестеренку, але той пробив у воротаря.

08 травня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Черниш гратиме замість Яворського.

08 травня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Нестеренко замінив Олійника.

66’

Скляр у чистому підкаті зупинив просування Вишневського до штрафного через центральну зону.

65’

Кане не встиг до закидання на правий фланг атаки з глибини поля.

08 травня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Ворскла просто не може набрати оберти на чужій половині. Де фізична підготовка команди?

08 травня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Заблокували дальній постріл Вітенчука з центральної зони перед штрафним на кутовий.

08 травня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ! Кравець із правого флангу захисту зіграв назад на Ісенка, який пропустив м'яч над ногою, але той потім ударився в дальню СТІЙКУ!

57’

МОМЕНТ! Головою завершував подачу з правого флангу зі штрафного перед воротарським Мельник, але поцілив над воротами.

08 травня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Тримається м'яч на половині Ворскли, що дратує Скрипника.

08 травня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Потужний постріл від Твердохліба з правого флангу штрафного на завершення передачі Гончара, але Ісенко парирував на кутовий.

08 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Степанюк зі стандарту поцілив у стінку.

48’

Штрафний для Ворскли на віддалені від штрафного на лівому фланзі.

08 травня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Повільний розіграш м'яча від Ворскли на власній половині.

08 травня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 травня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

08 травня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Петько розібрався з м'ячем, що відскочив до нього в центрі штрафного, після серії рикошетів, яку спричинила подача Булеци з лівого флангу!

08 травня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

08 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Офсайд у Степанюка на центральному вході до штрафного під час передачі Олійника за спини захисникам.

08 травня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Яворський попереджений за фол проти Вишневського зі спини на чужій половині.

08 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Твердохліб забрав на себе відскок на лівому фланзі штрафного, змістився до центру, але закрутив над воротами.

08 травня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Агресивний футбол від Миная в пресингу, тож Ворскла вимушена призупинити власні атаки.

08 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Перехопив передачу правим флангом атаки суперників Кравець.

08 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Минай набагато більш володіє м'ячем наразі, але зиску з того, якщо розвиток атак дуже повільний?

08 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Господарі оточили чужий штрафний із подачами з флангів, але Ворскла тримається.

08 травня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Минай повернувся до чужої половини з контролем м'яча.

08 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Крупський забіг під закидання до лівого флангу штрафного, але пробив над воротами з гострого кута.

08 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Команди потрохи почали відкриватись.

08 травня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Степанюк дальнім пострілом із правого флангу спрямував м'яч до рук Бандурі.

23’

МОМЕНТ! Твердохліб на швидкості проскочив до входу до лівого флангу штрафного, але виконав удар над воротами.

08 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Фол Рогозинського проти Степанюка на лівому фланзі захисту біля лицьової.

08 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Кравчук налетів на спину Олійнику в боротьбі за верховий м'яч на чужій половині.

08 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Булеза з дальнього штрафного в центральній зоні запустив постріл повз ближню стійку.

15’

Кравець сфолив проти Твердохліба після невдалого прийому м'яча перед власним штрафним.

08 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Скляр здалеку з правого флангу приклався над воротами.

08 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Сефері відверто валив на газон на правому фланзі захисту Мельник, після прокидання йому поміж ноги.

08 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Скляр у центрі поля відштовхнув від м'яча Вітенчука.

10’

Ворскла непогано комбінує на чужій половині, але не загострює.

08 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Фол від Кравчука на чужій половині проти Степанюка.

08 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Олійник розвертався перед чужим штрафним, але наступив на ногу Вітенчуку.

08 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Минай під тиском на власній половині поля перебуває цими хвилинами.

08 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Булеза подав від кута поля на правому фланзі, але Мельник перед воротарським у боротьбі не влучив по м'ячу.

08 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Кутовий на правому фланзі заробив Минай.

08 травня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Сефері змістився з лівого флангу, але пробив над воротами.

08 травня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 8 травня, відбудеться поєдинок 25-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться закарпатський «Минай» та полтавська «Ворскла». Матч пройде у с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», початок о 14:00.

Продовжуються спроби закарпатського «Миная» зачепитися за виживання в «елітному» дивізіоні, які не виглядають безперспективними. Команда Володимира Шарана посеред минулого тижня дала класний бій донецькому «Шахтарю» (0:1), а вже першого дня нового тижня буде змушена зустрітися з ще одним іменитим суперником – «Ворсклою». Футболісти Віктора Скрипника тільки встигли почати просування в зону єврокубків, як відбулись утрати очок в іграх проти «Руха» (1:1) та «Динамо» (1:2), тому від триматчевої переможної серії не залишилось і згадки.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Ворскла».