Стадіон: «Авангард» (Ужгород, Закарпатська область).

Заміни «Металіст»: Наумець - 6.5, Багачанський - 6.0, Чідомере - 5.5, Самуель - б/о.

Заміни «Львів»: Бєляєв - 5.0, Вовкун - 5.0, Богунов - 5.0, Ременяк - б/о.

07 травня о 14:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

07 травня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

Наумець завдав удару здалеку - неточно.

07 травня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Наумець закинув м'яч у штрафний майданчик, до нього йшли Рибка та Багачанський. Воротар кулаками вибив м'яч і зачепив футболіста Металіста.

07 травня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

У контратаці Самуель увійшов в штрафний майданчик і пробив - захисник кинувся під м'яч і заблокував.

07 травня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Львів намагається атакувати. Металіст грає на відбій.

07 травня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 6 хвилин

90’

Прядун з центру поля втік на рандеву з Рибкою. Нападник завдав неточного удару. Це не рівень елітного дивізіону.

07 травня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Заміна у складі Металіста. Самуель вийшов замість Демченка.

07 травня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Ременяк завдав удару здалеку - Єрмолов в падіння відбив м'яч у куті воріт.

07 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

У Львова Ременяк вийшов замість Сімініна

07 травня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Чідомере отримав жовту картку за фол в центрі поля.

07 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ГООООООООООООООЛ!

Конратака Металіста завершилася голом. Беляєв погано пробив по воротах і влучив в захисника. Наумець віддав шивдкий пас на Картушова, той правим флангом дійшов до кута штрафного майданчика, відпасував в центр на Наумця, той віддав ліворуч на Прядуна, який пробив Рибку!

07 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Бугай скинув м'яч на Бєляєва, той намагався пробити метрів з 17-ти по центру, але м'яч звалився з ноги.

07 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

У Металіста Чідомере вийшов замість Романюка

07 травня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Бєляєв пробив і штрафного метрів з 25-30-ти. Єрмолов у своєму куті в падінні відбив мяч.

07 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ!

Прядун прострілив з лівого флангу на дальню штангу, Картушов в падінні намагався переправити м'яч у ворота, але не влучив.

07 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Грисьо залишив поле. Замість нього вийшов Богунов.

67’

Кузик з лівого флангу змістився у штрафний майданчик та зробив простріл, Коррал випередив гравця Львова, який мчав до м'яча.

07 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Романюк намагався пробити здалеку. Удар не вийшов. А поруч було кілька партнерів, яких можна було вивести на вигідні ударні позиції.

07 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Наумець пробив з лінії штрафного майданчика - захисник заблокував.

07 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Замість Паті на поле вийшов Наумець

07 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Паті отримав пошкодження

07 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Вовкун завдав удару здалеку - дуже неточно.

61’

У складі Львова замість Мильченка вийшов Вовкун.

07 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Єрмолов зіграв на виході і забрав м'яч до рук в ногах у нападника.

59’

Зі штрафного Алібеков влучив в стінку.

07 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Єрмолов з рук намагався вибити м'яч Беляєв зробив рух в бік голкіпера, чим завадив йому. У підсумку Єрмолов вийшов з м'ячем за межі штрафного майданчика.

07 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Прядун пробив метрів з 25-ти, мяч влучив у захисника і відскочив до Багачанського, але його відтіснив від м'яча опонент.

07 травня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Никитюк задав дальнього удару - дуже неточно.

07 травня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На початку другого тайму команди намагаються діяти активніше, ніж в першій половині зустрічі.

07 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Після розіграшу кутового Прядун пробивав з розвороту, м'яч потрапив в руку Сімінину, яка опинилися на шляху до воріт. Арбітр показав, що потрібно грати далі.

07 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ!

Багачанський віддав у штрафний майданчик на Прядуна, той на куті воротарського майданчика обіграв Рибку, але не наважився пробити з гострого кута. Вирішив відпасувати під удар на Багачанського, але захисник перехопив передачу.

07 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Львів виконав кутовий удар. Черговий безадресний навіс...

07 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

07 травня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміни в перерві. У Металіста замість Панасенка вийшов Багачанський. У Львова Бєляєв замінив Свржняка

07 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Статистика ударів по воротах - 1:1

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +2

Навіс зі штрафного виявився безрезультатним.

45’ +1

Порох помилився на фланзі, програв позицію, Бугай виборов м'яч та побіг в бік воріт, але захисник збив його у підкаті.

07 травня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилина

07 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Демченко отримав м'яч в центрі штрафного майданчика, намагався завдати удару, захисники не дозволили зробити це.

07 травня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Центральний захисник Порох опинився на позиції центрального нападника, після передачі Прядуна довго готувався пробити по м'ячу, який підскакував, але захисники завадили.

07 травня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Романюк на куті штрафного майданчика обіграв Сімініна та зробив простріл - захисник вибив м'яч.

40’

Панасенко на фланзі пройшов двох гравців Львова, Металіст в атаці мав чисельну перевагу, але Панасенко вирішив пробити метрів з 20-25-ти - Рибка спокійно забрав м'яч.

07 травня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Дитятьєв отримав жовту карту за грубу гру проти Демченка

07 травня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Металіст провів швидку атаку. В завершальній фазі Картушов віддавав передачу під удар на лінію штрафного майданчика, але вона виявилася неточною.

07 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Якщо команди не почнуть комбінувати, то телеглядачі ризикують заснути.

07 травня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову неточний навіс... На цей раз від Коррала.

07 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Схоже, що на футболстів обох команд тисне відповідальність. Бояться помилитися, через що намагається грати простіше, щоб не "обрізатися".

07 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Багато навісів використовують обидві команди. Але захисники виграють боротьбу на другому поверсі. Комбінаційна гра не вдається ні Металісту, ні Львову.

07 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Металіст провів контратаку. Демченко прострілив з лівого флангу. Рибка, граючи на перехопленні, не дуже вдало вибив м'яч. Він лідь не зрізав його в ближній кут воріт.

07 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Львів виконав штрафний удар метрів з 35. Кузик влучив у стінку.

24’

Панасенко збив Бугая, який намагався втікти до штрафного майданчика.

07 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Важко грають футболісти обох команд. Не вистачає швидкості та легкості у діях.

07 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Металіст виконав кутовий. Після навісу захисник легко вибив м'яч із штрафного майданчика.

07 травня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Алібеков віддавав непогану передачу у штрафний майданчик, але не вистачило точності.

07 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мало змістовної гри від обох команд поки що. Багато втрат і неточних передач.

07 травня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Єрмолову надали медичну допомогу. Голкіпер продовжить матч.

07 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Єрмолов в ногах у Бугая забрав м'яч. Нападник зачепив коліном голову воротаря. При цьому Бугай був в офсайді.

07 травня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Металіст провів атаку. Харків'яни зробили кілька навісів. Однак без ударів по воротах.

07 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Алібеков отримує жовту картку за грубу гру проти Демченка.

07 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Голкіпер Львова Олександр Рибка проводить 100-й матч в УПЛ

07 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Львів на перших хвилинах виглядає активніше Металіста

07 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Грисьо в центрі поля у підкаті збив Коррала.

07 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Ще одну атаку провів Львів. Навіс у штрафний майданчик не приніс дивідендів гостям.

07 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Коррал порушив правила на лівому фланзі поблизу штрафного майданчика. Алібеков зі штрафного навісив, Демченко вибив м'яч.

07 травня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО

07 травня о 13:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

07 травня о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

07 травня о 12:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 травня о 15:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Харківський «Металіст» та ФК «Львів» 7 травня зустрінуться у матчі 25-го туру Української Прем'єр-ліги. Гра відбудеться на стадіоні «Авангард» в Ужгороді (Закарпатська область). Початок призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Для обох команд сезон складається невдало. І «Металіст», і «Львів» зараз перебувають у зоні вильоту. Харківський клуб відстає від зони перехідних матчів на два очки, львівський – на вісім.

Безвиграшна серія «Металіста» складає вже 17 матчів (6 нічиїх та 11 поразок) – це антирекорд в історії клубу. ФК «Львів» не може виграти 9 матчів поспіль, причому 7 останніх матчів закінчилися поразками. Обом командам у очному протистоянні потрібна перемога, тому матч обіцяє бути напруженим і безкомпромісним.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст» – «Львів».