Ібаньєв в центрі заплітає ноги супернику.

07 травня о 0:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

07 травня о 0:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

П'ять хвилин додано.

07 травня о 0:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Момент!

вінісіус вискочив на побачення, але вирішив віддавати на Бензема і воротар в падінні перехопив! А Вальверде зірвав контратаку.

07 травня о 0:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Заміна в Реала.

Героя матчу Родріго міняє Асенсіо.

07 травня о 0:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Заміни в Осасуни.

Кіке замість Гомеса, ібаньєс змінив Торро.

07 травня о 0:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Небезпечно!

Рюдігер на дальній штанзі прбив вище після навісу Родріго!

07 травня о 0:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Барха взяв м'яч в руки і пішов щось розказувати арбітру, той із злістю на обличчі виписав гравцю гірчичник.

07 травня о 0:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Замыни в Реала.

Модрич замість Крооса.

07 травня о 0:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Захист Реала в останній момент виносить м'яч з свого воротарського!

76’

Небезпечно!

Алаба після прострілу з правого флангу вивернувся і пробив з розвороту - м'яч опустився на сітку воріт!

07 травня о 0:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Заміна в Осасуни.

Рубен Гарсія замість Пеньї, Барха замінив Абде.

07 травня о 0:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Камавінга на фланзі б'є по ногах суперника.

07 травня о 0:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Вінісіус знову віддавав від лицьової, м'яч відскочив назад до Крооса, той бив з лінії штрафного, захисники згладили, але так, що м'яч опинився на правому куті воротраського і Родріго зблизька оформив дубль!

07 травня о 0:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Заміни в команд..

Рюдігер замість Тчуамені. Камавінга гратиме в центрі. Авіла тим часом замінив Будіміра.

07 травня о 0:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Ні - Осасуна контролює м'яч, атакує і рветься вперед.

07 травня о 0:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Камавінга під час атаки сфолив у чужому штрафному.

07 травня о 0:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Осасуна, здається, вирішила поставити автобус і грати на відбій.

07 травня о 0:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Небезпечно!

Бензема зачепився за м'яч, від лицьової накинув Вальверде, але удар в того явно не вийшов.

07 травня о 0:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

ГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Абде прострілював зліва, м'яч опинився перед штрафним Реала і Торро ідеально дальнім ударом з 20 метрів вклав акуратно під ліву штангу низом!

07 травня о 0:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Алаба виносить м'яч після навісу з правого флангу.

07 травня о 0:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Осасуна високо пресингує після втрат. Як і Реал.

07 травня о 0:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Карвахаль завадив Абде замкнути навіс на дальній штанзі!

07 травня о 0:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Родріго продерся справа, віддав на Бензема, той віддав ще назад Вінісіусу, кторий метрів з 17 пробив вище!

07 травня о 0:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Небезпечно!

Камавінга догнав м'яч зліва, відпасував назад на Бензема, котрий пробив метрів з 10 над перекладиною!

07 травня о 0:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

06 травня о 23:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Хвилину додав арбітр, переграли втричі більше, але Осасуна атаку ударом не завершила.

06 травня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Вінісіус таки наговорив на жовту. Родріго лежить в центрі поля.

06 травня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Давид Гарсія знущально провокує Вінісіуса, той ведеться.

06 травня о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Мілітао сфолив у центрі і отримав відкладену жовту.

06 травня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Небезпечно!

Камавінга опинився на позиції Віні після пасу якраз бразильця і бив лівою ногою - неточно!

06 травня о 23:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Гарсія впав і схопив ногами за бутсу Бензема. Смішно на повторі виглядало.

06 травня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Дальній удар Камавінги низом годиться тільки для загальної статистики

06 травня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Момент!

Вінісіус бив з лівого кута штрафного в праву дев'ятку зовсім трохи недокрутив - вище.

06 травня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

ПЕРЕКЛАДИНА!

Алаба виконував штрафний метрів з 30, вирішив бити і зовсім трохи йому не вистачило, щоб подвоїти раунок!

06 травня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Дуже динамічна гра, команди дорожать м'ячем, але постійно атакують.

06 травня о 23:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

МОМЕНТ!

Абде виборов м'яч в Тчуамені, вибіг на побачення з Куртуа і підсік над тим - м'яч летів у дальній кут, але Карвахаль встиг винести!

06 травня о 23:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Млмент!

Вінісіус вкотре пролетів флангом, прострілив на Родріго, той п'ятою скинув на Бензема, котрий з лінії штрафного на техніку бив у лівий кут - вортар витягнувся в струну і відбив!

06 травня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Атака Осасуни ударом так і не закінчилася.

06 травня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Монкайола руками тримає Вінісіуса.

20’

Небезпечно!

Після прострілу зліва Вальверде обікрав захисника, але з лінії штрафного пробив вкрай невдало.

06 травня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Кроос класно перевів направо на Карвахаля, але той не зумів точно прострілити!

06 травня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Небезпечно!

Гравці Осасуни вкотре загрожують після навісів - після штрафного з правого флангу і удару Торро м'яч пролетів поруч з правою штангою!

06 травня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Удар Бензема з лінії штрафного блокують захисники.

11’

Вінісіус пробував виконати прохід в стилі раннього Бейла - прокинув на десять метрів вперед і оббігав по дузі, але зовсім трохи не встиг!

06 травня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Небезпечно!

Куртуа двічі намертво забирає м'яч - після удару головою Будіміра під перекладину і після далььного удару!

06 травня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Монкайола навісив з кутового і Ернандес навісним ударом головою легко пробив у руки Куртуа.

06 травня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Вінісіус в офсайді.

4’

Вінісіус знову був зліва, віддавав під удар, але Бензема нормально пробити не вийшло!

06 травня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Вінісіус зліва на фланзі розхитав двох захисників, пройшов їх по лицьовій лінії і викотив під удар Родріго на лінію воротарського, котрий з невеликим рикошетом відкрив рахунок!

06 травня о 23:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

06 травня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

06 травня о 2:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 6 травня відбудеться фінал Кубка Іспанії з футболу сезону 2022/2023, в якому гратимуть мадридський «Реал» та памплонська «Осасуна». Гра пройде в Севільї на полі «Естадіо де ла Картуха», початок - о 23:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live Telegram Sport.ua

Обидві команди пройшли дуже солідних суперників на шляху до вирішального матчу. Наприклад, «Осасуна» здолала «Бетіс», «Севілью» та «Атлетік», а «Реал» лишив за бортом свої запеклих «друзів» - «Атлетіко» та «Барселону». Та все ж, при всій повазі до команди з Памплони, найголовніші матчі сезону для Мадриду будуть вже зовсім скоро - півфінали проти «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів. Є припущення, що у разі загального успіху в них «Реал» матиме два трофеї в сезоні - у фіналі ЛЧ переможе міланську команду, а в фіналі Кубка Іспанії в режимі економії сил переможе «Осасуну». Часткове підтвердження цих прогнозів можливе вже в ніч з суботи на неділю.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Реал» - «Осасуна».