Запасні: Паламарчук, Павлов, Мельничук, Осипенко, Сітало.

«Кривбас»: Кліщук – Дібанго, Стецьков, Бескоровайний, Понєдєльнік – Капіч, Луньов, Татарков (Приходько, 72) – Задерака, Микитишин (Дебелко, 80), Хомченовський.

Запасні: Сарнавський, Хома, Опанасенко, Рябов, Семотюк, Шевченко, Кораблін, Карпусь.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

«Інгулець» (заміни): Сидоренко – 6,0, Кухарук – 6,5, Головкін – 4,0, Марусич – 6,0, Кравчук – б/о.

«Кривбас» (заміни): Приходько – 6,0, Дебелко – б/о.

04 травня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

04 травня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Удар від Задераки з лівого флангу штрафного перед воротарем блокував Хомченовський.

04 травня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

04 травня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Кравчук завершуватиме гру замість Одарюка.

04 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Кузику до рук пішла подача з правого флангу від Хомченовського.

04 травня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Команда Вернидуба готує завершальний похід за забитим м'ячем.

04 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Дебелко вийшов замість Микитишина.

78’

МОМЕНТ! Луньов забрав відскок на правому фланзі штрафного й пробив у ближній каркас.

04 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

ВИЛУЧЕННЯ! Микитишин забирав відскок перед власним штрафним, але йому в ноги на другу жовту зіграв Головкін.

04 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ! Подача кутового з правого флангу від Кухарука опустилась на голову Смолякову в центрі штрафного, той пробив у дальню дев'ятку, але Кліщук витягнув.

04 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Татаркова замінили на Приходька.

04 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Понєдєльнік прострілював із правого флангу, але суперники блокували.

04 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Нагієва на правому фланзі атаки суперників збив Татарков.

04 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Козиренко з лівого флангу штрафного спрямував удар повз ближню стійку.

04 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Дібанго на ближній замикав у падінні подачу Дібанго з лівого флангу, але не зміг перевести м'яч у площину воріт.

04 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Кривбас затримується з м'ячем біля центральної лінії.

04 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

І одразу фол на картку від Головкіна в центрі поля.

59’

Резепова поміняли на Марусича.

04 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Головкін вийшов замість Коробенка.

04 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Нагієв здалеку з правого флангу запустив дальній постріл до рук воротаря.

04 травня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Хомченовського рукою притримав Смоляков на лівому фланзі захисту.

04 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Кухарук зупинив просування лівим флангом атаки від Задераки, а той його збив.

04 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Даже активний початок на чужій половині від Кривбаса.

04 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Дібанго отримав передачу до лівого флангу штрафного але пробив над воротами.

04 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Нагієва замінив Кухарук.

04 травня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Сидоренко з'явився замість Кучеренка.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

04 травня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

04 травня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Відверто хапав Поспєлов Дібанго за корпус на правому фланзі захисту.

04 травня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

41’

Інгулець намагається вийти з м'ячем за межі власної половини.

04 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Смоляков загострював передачею з глибини лівого флангу до центру штрафного, але Резепов туди не встиг.

04 травня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Хомченовський завершував відскок у центрі штрафного ударом зльоту, але влучив у захисника.

04 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Дібанго з лівого флангу виконав подачу, але партнери знову не зачепились.

04 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Утримання м'яча на чужій половині від Кривбасу.

04 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Микитишин вимушено залишив поле через пошкодження, але ненадовго.

04 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Із кутового на лівому фланзі від Інгульця Кучеренко в боротьбі в центрі штрафного пробив над воротами.

04 травня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Команди возяться з м'ячем у центрі поля без особливих перспектив залишити цю зону.

04 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ПОПЕРЕЧИНА! Резепов біля чужого штрафного зачепився за відскок від боротьби за участі партнера та потужно вгатив у верхній каркас воріт!

04 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Кривбас намагається тиснути на чужій половині, а суперники від цього ніяковіють.

04 травня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Тримається м'яч у центрі поля в Кривбасу в неквапливому темпі.

04 травня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Дібанго віддав високу подачу з лівого флангу до центру штрафного, але поцілив на голову супернику.

04 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Задерака з лівого флангу виконав подачу на ближній кут воротарського на Микитишина, але той головою пробив повз ворота.

04 травня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Утримував за руку Клименка на лівому фланзі захисту Стецьков у боротьбі на лівому фланзі захисту.

04 травня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Відсутня реакція арбітрів на поштовх у спину від Одарюка проти Татаркова на центральному вході до штрафного.

04 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Відсутні швидкості в грі наразі.

04 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Обережна гра від Кривбаса на власній половині.

04 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

04 травня о 12:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 4 травня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться петровський «Інгулець» та криворізький «Кривбас». Матч пройде у с. Петрове, на полі стадіону «Інгулець», розпочало о 13:00.

Колектив Сергія Ковальця все ще не може бути впевнений у своїй участі в наступному сезоні УПЛ, оскільки від зони перехідних матчів його відокремлює лише три очки. Проте «Минай» у цьому турі посеред тижня вже програв «Шахтарю» (0:1), тому «козаки» можуть вирішувати виключно свої завдання у грі проти «Кривбаса». Футболісти Юрія Вернидуба непогано проводять 2023 рік, але у протистояннях проти тих же «Миная» та «Чорноморця» з якихось причин поступились. Але єврокубки все одно залишаються досяжними для новачків «елітного» дивізіону, що, безперечно, було б колосальним успіхом.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Інгулець» – «Кривбас».