| Оновлено 03 травня 2023, 19:46
3971
14

Прес-служба Миная: «Вириваємо нічию в матчі проти лідера чемпіонату»

Закарпатці розуміють, що були близькі до сенсації, але рішення арбітра не змінити

3971
14
screenshot

Пресслужба «Миная» повідомила, що закарпатський клуб вирвав нічию в матчі проти донецького «Шахтаря» (0:1).

«Минай» у виїзній для себе грі 24-го туру вириває нічию в матчі проти лідера чемпіонату. На жаль, за ці 1:1 один бал в актив нам не зарахують», – написали закарпатці в телеграм-каналі.

Зазначимо, що ця зустріч ознаменувалася великим скандалом. Наприкінці першого тайму Дмитро Немчанінов завдав удару по воротах «Шахтаря», м'яч від поперечини вдарився об газон і, як показують повтори, повністю перетнув лінію воріт.

Арбітр матчу Микола Балакін цього не побачив і гол не зарахував. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь «Шахтаря».