Тренер «Миная» – про матч проти «Шахтаря»

1846
3
ФК Минай. Володимир Шаран

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував поразку 0:1 від «Шахтаря» у 24-му турі УПЛ:

«Ми розуміли, проти кого граємо. Ця команда, я впевнений, буде чемпіоном, бо і за грою, і за підбором футболістів це найсильніша команда нашого чемпіонату.

Я задоволений характером, який проявили наші хлопці. Вони не побоялися грати – настільки, наскільки могли це робити. І в деяких моментах виглядали здорово. Особливо в організації захисних дій. Ми вийшли грати в три центральні захисники. Розібрали гру «Шахтаря», зробили висновки після поразки у Львові, де був футбол в одні ворота. Задоволені, що нарешті побачили більше глядачів на трибунах. Розумію, що можуть бути застосовані до нас санкції, але я вдячний президенту, що він організував нам підтримку. Вона була нам потрібна.

Ну і суддівські помилки. Це те, що ми часто бачимо в УПЛ. Суддівські помилки впливають на результати. Гол ми забили чистий наприкінці першого тайму. І ще невідомо, як би склався тайм другий. У нас було б більше емоцій. Зрозуміло, що і «Шахтар» зміг би додати, але могла бути інша гра».