Сесар АСПІЛІКУЕТА: «Ми маємо взяти на себе відповідальність»

Захисник «Челсі» – про шість поразок поспіль

355
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сесар Аспілікуета

Капітан «Челсі» Сесар Аспілікуета прокоментував поразку від «Арсенала» (1:3) в матчі 34-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«У першому таймі ми були досить пасивними. Ми знаємо, що «Арсенал» – небезпечна команда, яка буде атакувати великою кількістю гравців, але ми мали краще діяти з м'ячем.

У другому таймі ми показали якусь реакцію, у першому таймі ми були далекі від цього. Всім важко, ми не в найкращій ситуації. Реальність це те, що ми маємо зараз. Ми маємо пройти через це.

Ми всі розчаровані. Ми маємо взяти на себе відповідальність, і це єдиний спосіб. Це дуже важко, ми не очікували, що будемо там, де ми є, але це сталося. У нас залишилося п'ять ігор, ми маємо показати позитивну енергію і виграти ці матчі», - сказав Аспілікуета.