03 травня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще дві хвилини.

03 травня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 травня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Велетень гратиме замість Ільїна.

86’

МОМЕНТ! Брагару запустив дальній постріл у ближню дев'ятку з лівого флангу, але Волинець потягнув на кутовий.

86’

Болбата замінив Гусол.

03 травня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Неквапливо возить м'яч у центрі поля Чорноморець.

03 травня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Гладкий грає замість Авагімяна.

03 травня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Задоя замінив Кузика.

82’

Штогрін гратиме замість Бадібанги.

03 травня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Нарешті готує заміни Григорчук.

03 травня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ВИЛУЧЕННЯ! Ісаєнко зіграв у ногу Кузику, який зміщувався з правого флангу.

03 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Не вдалась стінка на правому фланзі штрафного Бадібанзі та Кузику.

03 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

У контролі м'яча доводить гру до завершення Чорноморець тепер.

03 травня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Путря з правого флангу прорвався до пів кола перед штрафним, після чого пробив у Волинця, той відбив перед собою, а Демченко добив!

03 травня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Ісаєнко з правого флангу штрафного викотив під удар Болбату, але той у дотик пробив над воротами.

03 травня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТ! Алефіренко з центру штрафного в дотик запускав за комірець воротарю, але Волинець потягнув!

03 травня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

ШТАНГА! Передачу з правого флангу від Чорноморця завершував на ближній Ільїн, але вийшов пас на дальню для Болбата, який поцілив у стійку!

03 травня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Замість Лисенка гратиме Попов.

60’

Ісаєнко вийшов на поле замість Богданова.

03 травня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Передачу з правого флангу Чоботенко перехоплював перед власним штрафним, але вийшло так, що зрізав за комірець воротарю, а Алефіренко добив у сітку!

03 травня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Важка гра від обох команд у центрі поля.

03 травня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Авагімяну не дали пробити з центральної зони в штрафному, після чого Путря з відскоку пробив над воротами.

03 травня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Подачу кутового з правого флангу Кузик спрямував на ближню на голови захисникам.

03 травня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Алефіренко завершив випад до лівого флангу штрафного ударом над воротами.

03 травня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 травня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 травня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Болбат завершив випад до контратаки через лівий фланг ударом із меж штрафного над воротами.

03 травня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Лисенко перехопив м'яч на чужій половині, після чого з далеку пробив повз праву стійку.

03 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Простріл Авагімяна з правого флангу був блокований захисниками.

03 травня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Дальній постріл Кузика з центральної зони перед штрафним пішов повз ліву стійку.

03 травня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Спроба від Кузика симулювати на правому фланзі штрафного.

03 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Волинець на дальній забрав до рук подачу з правого флангу від Путрі.

03 травня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Дальній постріл Кузика з правого флангу поцілив у захисника.

03 травня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Офсайд у Авагімяна за підсумком передачі Кузика з правого флангу до штрафного.

03 травня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Чоботенко попереджений за фол проти Алефіренка в центрі поля.

03 травня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Подачею з правого флангу Зігі спрямував м'яч на голову Путрі до центру штрафного, але той пробив над воротами.

03 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Одесити так само тримають м'яч біля центральної лінії.

03 травня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Кутовий із правого флангу Паст перевів кулаками на ногу Болбату, але удар від того блокували.

03 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Алефіренка запустили закиданням із глибини поля до центру штрафного, але пробити воротаря не вийшло.

03 травня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Змістився з лівого флангу контратаки Алефіренко, але здалеку пробив до рук воротаря.

03 травня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Помірно низький блок від Колосу. Без пресингу.

03 травня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Спокійний контроль м'яча від Одеси в центрі поля.

03 травня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Оріховський зльоту на центральному вході до штрафного завершував передачу Болбата з лівого флангу контратаки, але пробив над воротами.

03 травня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Фол Васильєва в центрі поля проти Оріховського.

03 травня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кутовий із правого флангу від Кузика Бадібанга завершив головою на ближній стійці!

03 травня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Чорноморець потрохи починає підтискати суперників.

03 травня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Грали на лівий фланг атаки на Болбата, але він не зумів зупинити м'яч.

03 травня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Чорноморець із м'ячем перебуває на перших хвилинах.

03 травня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 травня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 3 травня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться одеський «Чорноморець» та ковалівський «Колос». Матч пройде в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 15.00.

Колектив Романа Григорчука перспективно розпочав другу половину сезону УПЛ, проте згодом загальмував у своїй спробі вибратися з підвалин турнірної таблиці. «Моряки» все ще мають однакову кількість очок із «Минаєм», який іде першим у зоні перехідних матчів, але найближчим часом ситуація може змінитися на краще. «Чорноморець» зіграє вдома проти «Колоса», який програв два останні матчі, але при цьому суперниками команди Ярослава Вишняка були не хто-небудь, а «Шахтар» (1:3) і «Зоря» (0:1).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Колос».