Два голи побували у воротах господарів поля у матчі Ла Ліги

13342
22
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії «Севілья» вдома поступилася «Жироні» з рахунком 0:2.

Глядачі побачили по голу в кожному з таймів. У команди гостей відзначилися Хуанпе та Валентин Кастельянос.

Українець Віктор Циганков вийшов у старті та зробив гольову передачу на Кастельяноса. Віктора було замінено на 90-й хвилині гри.

У поточному сезоні Циганков провів за «Жирону» 13 матчів, забив 3 голи і зробив 4 асисти.

«Жирона» набрала 44 очок і піднялася на 8-ме місце, маючи шанси поборотися за зону єврокубків. «Севілья» має 41 очко (11 позиція).