Юрій ВІРТ: «Радіти ніколи. Це лише одна перемога. Вся боротьба попереду»

Головний тренер «Вереса» прокоментував перемогу команди над «Львовом»

846
0
ФК Верес. Юрій Вірт

Головний тренер рівненського футбольного клубу «Верес» Юрій Вірт прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі 23-го туру чемпіонату України проти «Львова»:

«Дуже емоційний матч. Ми розуміли, що відступати нікуди. І не лише в цій грі, а й загалом. На передматчевій установці сказав футболістам, що на полі ми повинні взаємодіяти як одне ціле.

Швидко пропустили. Знову помилилися в обороні. І радує, що добре відреагували на це – почали активніше діяти, забили двічі. Контролювали хід гри. Перед перервою, це вже не вперше, пропустили зовсім необов‘язковий гол у роздягальню. В перерві акцентували увагу на тому, що потрібно за будь-яку ціну додавати в агресії, швидкості й забивати. Це і спрацювало в епізоді з третім голом.

Після цього намагалися не розкриватися і грати на контратаках. Могли забивати і третій, і четвертий. Суперник випустив високих, габаритних футболістів і кінцівка матчу вийшла валідольною. «Львів» всією командою пішов вперед і створив нам проблеми. Але, вважаю, ми заслужили на цю перемогу. Ми дуже довго її чекали і працювали багато заради неї.

Втім, радіти нам ніколи. Це лише одна перемога. Вся боротьба ще попереду. Зараз порадіємо та одразу почнемо готуватися до гри з «Зорею». Перемога – це ковток свіжого повітря.

Щодо Дмитра Кльоца – в нього забій м'яза. За день-два знатимемо більш точний діагноз. Данило Хондак – десь трохи помилявся, тому замінили його в перерві. Влад Шарай надійно зіграв в обороні після вимушених коректив. Вимушені атакувальних гравців залучати до гри в обороні.

Влад Тишинінов – зіграв надійно. Зробив все, що від нього просили. Зберігав м‘яч, віддавав. Намагався грати на підбираннях. В нього недавно народилася дитина – зробили йому такий подарунок, дебют в УПЛ».

У матчі 23-го туру УПЛ «Верес» – «Рівне» завершився з рахунком 3:2 на користь підопічних Вірта.