| Оновлено 28 квітня 2023, 11:47
1466
0

Тен ХАГ: «Бачив, що гол назріває. Приготував заміни, але вже було пізно»

Головний тренер «Ман Юнайтед» – про втрачену перемогу у матчі 33-го туру АПЛ проти «Тоттенгема»

1466
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

У четвер, 27 квітня, відбувся матч 33-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Тоттенгем» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилась із рахунком 2:2.

До 56-ї хвилини «червоні дияволи» впевнено перемагали з рахунком 2:0, проте не змогли утримати перевагу.

Головний тренер «МЮ» Ерік тен Хаг прокоментував нічийний результат своїх підопічних:

«Звичайно, коли ведеш 2:0, дещо розчаровує нічийний результат. Це очевидно. Ми мали шанси на 3:1, але після цього тижня 2:2 – хороша нічия. Ми не були гарні протягом усіх 90 хвилин.

Бачив, що гол назріває, я приготував заміни, але було вже надто пізно. Ми не блокували кроси та удари, не вичавлювали максимум із себе. Вони дуже легко забили, нам треба працювати».