«Аль-Наср» несподівано програв ФК «Аль-Вехда» в Кубку Саудівської Аравії

2130
0
Twitter

У понеділок, 24 квітня, відбувся півфінальний матч Кубка Короля в Саудівській Аравії між клубами «Аль-Наср» та «Аль-Вехда». Гра завершилася сенсаційною поразкою «всесвітнього клубу» з рахунком 1:0.

Єдиний гол був забитий на 23 хвилині. Відзначився 31-річний французький форвард Жан-Давид Бугель. Після кількох ударів головою м'яч прилетів до Бугеля, який склався і чітко пробив по воротах «Аль-Насра» бісіклетою.

Зірковий португальський форвард «Аль-Насра» Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі команди, провів на полі весь матч, але не зміг допомогти врятувати поєдинок. Проте КріРо мав шанс відзначитися. На 82-й хвилині після прострілу у штрафний майданчик Кріштіану пробив з 11 метрів, проте м'яч зрадливо влучив у поперечину.

У фіналі Кубка Саудівської Аравії «Аль-Вехда» зіграє з «Аль-Хілялем».