КріРо не стане Королем. Аль-Наср із Роналду сенсаційно програв у Кубку

Кріштіану та компанія програли ФК «Аль-Вехда» у півфіналі Кубка Короля

8380
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

У понеділок, 24 квітня, відбувся півфінальний матч Кубка Короля в Саудівській Аравії між клубами «Аль-Наср» та «Аль-Вехда». Гра завершилася сенсаційною поразкою «всесвітнього клубу» з рахунком 1:0.

Єдиний гол був забитий на 23 хвилині. Відзначився 31-річний французький форвард Жан-Давид Бугель.

На 53-й хвилині ФК «Аль-Вехда» залишився у меншості. З поля було вилучено Абдуллаха Аль-Хафіта, який отримав другу жовту картку за гру.

Зірковий португальський форвард «Аль-Насра» Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі команди, провів на полі весь матч, проте не зміг допомогти врятувати поєдинок.

У фіналі Кубка Саудівської Аравії «Аль-Вехда» зіграє з «Аль-Хілялем».