| Оновлено 23 квітня 2023, 20:18
2542
1

Знову не пропустили. Барселона виграла у Атлетіко

Десята мінімальна перемога та 23-й сухий матч «Барселони» у поточному чемпіонаті Іспанії

2542
1

У центральному поєдинку 30-го туру чемпіонату Іспанії «Барселона» на своєму полі мінімально перемогла мадридський «Атлетіко».

Перший тайм матчу «Барселона» провела в повільному темпі. Мадридці діяли активніше і були ближчими до того, щоб відкрити рахунок у матчі. Особливо намагався Грізманн, який був двигуном атак своєї команди. Вже на першій хвилині француз влучив у перекладину воріт Тер Штегена. Проте всупереч розвитку подій на полі забити змогла «Барса». На останній хвилині тайму Рафінья віддав пас на Феррана Торреса, який забив ударом з лінії штрафного майданчика. Захисники не встигли накрити півзахисника каталонського клубу.

У другому таймі «Барселона» додала у швидкості. Моментів біля воріт Облака побільшало, але реалізація підводила господарів. Були моменти й у мадридців. Однак голів у другому таймі команди не забили. Останні 15-20 хвилин зустрічі футболісти були більше зайняті отриманням жовтих карток, ніж створенням небезпечних моментів.

«Барселона» вдруге в сезоні обіграла «Атлетіко» у стилі самого «Атлетіко»: два рази по 1:0.