0

Крістіан ЕРІКСЕН: «У нас був поганий день»

Датчанин – про виліт «Манчестер Юнайтед» із Ліги Європи

Getty Images/Global Images Ukraine. Крістіан Еріксен (праворуч)

Півзахисник «Манчестер Юнайтед» Крістіан Еріксен дав оцінку поразці команди від «Севільї» (0:3) у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи та вильоту з турніру. Нагадаємо, у першій зустрічі, яка відбулася у Манчестері, команди зіграли внічию 2:2.

«Ми з перших хвилин до пуття не ввійшли в гру і зробили супернику багато подарунків. Зникла наша холоднокровність під час розіграшу м'яча, ми помилялися частіше, ніж зазвичай. Могли б виправитися, але не зробили цього. Якщо будемо так дарувати голи суперникам, то будемо програвати.

Трапляються хороші дні, а трапляються погані. Сьогодні у нас був поганий день. Кожен гравець припускається помилок. Вони відразу ж нас покарали, і сьогодні ми були недостатньо сильні, щоб зробити камбек», - заявив Еріксен