20.04.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:2 3 : 0

Фатальні помилки. Севілья розгромила Ман Юнайтед і вийшла до півфіналу ЛЄ

Іспанський клуб здобув впевнену перемогу

9221
14

«Севілья» та «Манчестер Юнайтед» зустрілися у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Перший поєдинок суперники завершили внічию: господарі «Олд Траффорд» вели з рахунком 2:0, але наприкінці зустрічі «нервіонці» зуміли зробити камбек.

Після стартового свистка манкуніанці взяли м'яч під контроль, але незабаром футбольний снаряд несподівано опинився у їхніх воротах. Де Хеа віддав передачу на Магвайра, якого пресингували троє футболістів «Севільї». Капітан «Манчестер Юнайтед» обрізався, після чого Ен-Несірі холоднокровно пробив повз голкіпера.

Забитий гол додав впевненості господарям поля. «Нервіонці» гостро атакували і постійно тримали в напрузі оборону суперників. А ось у манкуніанців гра не клеїлася. За весь перший тайм вони зуміли створити лише один напівмомент, коли Каземіро головою пробив вище воріт. Севільці перегравали гостей і наприкінці першого тайму зуміли знову розписатися у воротах «Манчестера». Щоправда, арбітр гол не зарахував, зафіксувавши офсайд у Акуньї.

Тренерський штаб «Ман Юнайтед» спробував вплинути на гру, випустивши на другий тайм Рашфорда та Шоу. Але відразу після перерви севільці подвоїли свою перевагу: Баде замкнув навіс із кутового. «Севілья» продовжувала атакувати гостріше, а у манкуніанців, як і раніше, з атакою не складалося. Масну крапку на муках «червоних дияволів» поставив де Хеа. Голкіпер вибіг за межі штрафного майданчика і «подарував» м'яч Ен-Несірі, який ударом у порожні ворота оформив дубль у матчі.

«Севілья» вийшла до півфіналу Ліги Європи, де зустрінеться з туринським «Ювентусом».

Ліга Європи. 1/4 фіналу. Матч-відповідь.

«Севілья» – «Манчестер Юнайтед» – 3:0. Перший матч – 2:2.