19.04.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:3 1 : 1

Пеп ГВАРДІОЛА: «Ми чудово захищалися у штрафному майданчику»

Іспанець – про другу зустріч із «Баварією»

1118
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Пеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував нічию 1:1 з «Баварією» у поєдинку у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

«Третій рік поспіль ми у півфіналі Ліги чемпіонів. Нам довелося довго відбиватися у першому таймі. Ліворуч ми стримували то Комана, то решту. У господарів були один-два гольові моменти до пенальті, але всередині штрафного майданчика ми дуже добре тримали оборону. Другий тайм вийшов набагато краще.

Я знаю цей стадіон. Знаю, як «Баварія» може пресингувати, з якою вірою вона може грати. Ми чудово захищалися у штрафному майданчику. Ми дуже додали в цьому аспекті порівняно з минулим сезоном», – заявив Гвардіола.

Нагадаємо, «Манчестер Сіті» зміг обіграти «Баварію» за сумою двох зустрічей, здобувши вдома велику перемогу – 3:0.