Дублі Салаха та Жоти, повернення Діаса. Ліверпуль знищив Лідс на виїзді

«Червоні» обіграли «павичів» з рахунком 6:1

2850
5

У понеділок, 17 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Лідс» та «Ліверпуль». Гра завершилася з рахунком 6:1 на користь «червоних».

Рахунок у матчі було відкрито на 35-й хвилині. Гол забив Коді Гакпо. Вже за 4 хвилини Мохамед Салах збільшив перевагу. З рахунком 2:0 команди пішли на перерву.

У другій 45-хвилинці домінування гостей продовжилося. Хоча, варто зазначити, на 47-й Луїс Сіністерра скоротив відставання «Лідса». Проте Діогу Жота практично відразу відповів голом, а невдовзі взагалі зробив дубль. Також двічі у цьому поєдинку забив і Салах, ще одним взяттям воріт наприкінці поєдинку відзначився Дарвін Нуньєс.

Луїс Діас, який не грав за «Ліверпуль» 190 днів через тривалу травму, вийшов на заміну на 81-й хвилині.

Наразі «Ліверпуль» посідає 8-ме місце у таблиці АПЛ. У команди 47 очок після 30 турів.

Чемпіонат Англії з футболу. 31-й тур

Лідс – Ліверпуль – 1:6

Голи: Сіністерра, 47 – Гакпо, 35, Салах, 39, 64, Жота, 52, 74, Нуньєс, 90

(19)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися