Півзахисник Вереса: «Всі засмучені. Ми втратили два очки»

Андрій Блізніченко прокоментував результативну нічию у матчі з «Металістом»

463
0
ФК Верес. Андрій Блізніченко

Півзахисник рівненського «Вереса» Андрій Блізніченко прокоментував результат матчу проти «Металіста» (5:5).

«Гра з Металістом вийшла дуже цікавою та емоційною. Гадаю, вболівальникам такий футбол мав сподобатись. Але засмучує той факт, що ми не перемогли. Вважаю, що ми у цій грі втратили два очки. Із тією кількістю моментів, які ми мали у другому таймі - повинні були вигравати. Щодо рахунку - то 5:5 в офіційних іграх у моїй карʼєрі ще не траплялося.

Зараз усі в команді дуже засмучені, адже розуміють, що втратили перемогу у цій грі. Нам якось не щастить останнім часом. Команда віддається на повну - а результату нема. Сподіваюся, у наступній домашній грі із Минаєм ми перервемо цю невдалу серію.

Щодо моєї результативності у цьому матчі, то востаннє вдавалося зробити дубль, ще граючи за Шериф. А два голи і два асисти за гру на рівні УПЛ - це вперше у моїй кар'єрі».