Божевільний камбек на Олд Траффорд. Севілья вирвала нічию у Ман Юнайтед
Гості двічі забили наприкінці матчу
«Манчестер Юнайтед» та «Севілья» провели перший матч у рамках 1/4 фіналу Ліги Європи. Манкуніанці раніше у плей-офф вибили з турніру «Барселону» та «Бетіс», тож «червоно-білі» стали третім поспіль іспанським суперником для манкуніанців. При цьому в Прімері «нервіонці» проводять провальний сезон, перебуваючи в нижній частині турнірної таблиці.
І господарі поля одразу почали знаходити слабкі місця в обороні суперників. Відкрити рахунок міг Марсьяль, з ударом якого у стрибку впорався Бону. Але й голкіпер «Севільї» був безсилий, коли Забітцер пробивав із центру штрафного майданчика після вертикальної передачі Фернандеша. А в середині першого тайму Марсьяль розрізною передачею вивів того ж Забітцера віч-на-віч з голкіпером, і австрієць оформив дубль.
Домогшись комфортної переваги, манкуніанці зменшили оберти, намагаючись ловити суперників на контратаках. Перед перервою вперше у матчі довелося демонструвати свою реакцію де Хеа, коли Ньянзу замикав навіс із кутового.
Друга половина зустрічі проходила із перевагою господарів поля. Дуже намагався забити Антоні, який навіть влучив у штангу воріт. Можливо, манкуніанці надто повірили у свою перемогу, але кінцівка зустрічі стала для них катастрофою. Навас робив простріл з кута штрафного майданчика, і м'яч від ноги Маласіа залетів у ближній кут. Севільці великими силами пішли в атаку: де Хеа врятував після ударів Сусо та Ен-Несірі. Але відстояти переможний результат манкуніанці не змогли. Ен-Несірі бив головою і м'яч від спини Магуайра залетів у ворота.
Так, за допомогою двох автоголів «нервіонці» вирвали нічию на «Олд Траффорд». Матч-відповідь команди проведуть за тиждень.
Ліга Європи. 1/4 фіналу. Перший матч.
«Манчестер Юнайтед» – «Севілья» – 2:2
Забітцер (15, 21) – Маласіа (84, автогол), Магвайр (92, автогол)
Фернандеш (41), Пельїстрі (89) – Монтьєль (11), Ракитич (25), Ламела (38), Гудель (58), Акунья (72)
«Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Маласіа, Мартінес, Варан (Магвайр, 46), Ван-Біссака, Забітцер, Каземіро, Санчо (Еланга, 62), Фернандеш (Еріксен, 62), Антоні (Пельїстрі, 81), Марсьяль (Вегхорст, 62)
«Севілья»: Бону, Акунья, Маркао, Ньянзу (Сусо, 73), Монтьєль (Гомес, 90), Гудель, Фернандо, Торрес (Навас, 46), Ракитич, Окампос, Ламела (Ен-Несірі, 66)
Арбітр: Фелікс Цваєр (Німеччина)
Стадіон «Олд Траффорд» (Манчестер, Англія)
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
МЮ проти Ньюкасла, випробування для МС та Арсенала, лондонське дербі Пеласа та ТТХ
Віктор обрав найкращу команду першого кола УПЛ
Но зачем там Пельистрини? Тен Хаг лишил команду последней замены, которую обычно делают на плюсах к 90. И ту, как по заказу Севильи, подворачивает ногу Мартинес. Аргентинцы из клуба-соперника радостно выносят его с поля, а потом так же радостно сравнивают счёт. Мартинеса менять уже было некем. ( И об этом в отчёте ни слова. Неужели не этот матч смотрели?