1388
0
УАФ

11 квітня молодіжна жіноча збірна України WU-19 поєдинком проти Ісландії завершила свій виступ у другому раунді відбору Євро-2023 WU-19.

У попередніх матчах групи А5, поєдинки якої приймала Данія, підопічні Валерія Паламарчука поступилися Швеції (0:5) та команді господарок (1:5). Українська збірна, на жаль, достроково втратила прописку в Лізі А, а в останньому матчі квартету зустрічалася з Ісландією, яка, навпаки, у ранзі переможця групи гарантувала собі вихід на чемпіонат Європи.

Поєдинок проходив у місті Брондбю. Ісландки повели в рахунку на 31-й хвилині, проте перед самою перервою українки відігралися завдяки влучному удару Молодюк. У другому таймі Молодюк відзначилася вдруге, проте суперниці дуже швидко відновили рівновагу. У підсумку матч завершився нічиєю – 2:2, тож українські дівчата набрали один заліковий пункт.

Наступний сезон молодіжна жіноча збірна України WU-19 розпочне в Лізі В. Жеребкування першого раунду відбору Євро-2024 WU-19 відбудеться 16 червня.