Україна WU-19 зазнала розгромної поразки від Швеції на старті відбору ЧЄ

Підопічні Валерія Паламарчука програли з рахунком 0:5

9644
2
УЄФА

Сьогодні, 5 квітня, в Данії молодіжна жіноча збірна України WU-19 матчем проти шведок стартувала в другому раунді відбору Євро-2023 WU-19.

До Данії синьо-жовті вирушили транзитом через Польщу 31 березня. Українки прибули до Кеге, де завдяки підтримці Данського футбольного союзу провели короткочасний збір. Саме в цьому місті сьогоднішнім поєдинком проти Швеції українська команда розпочала баталії за вихід до фінальної частини Євро-2023.

Уже зі старту матчу скандинавки заволоділи ініціативою. На 25-й хвилині Дюрас відкрила рахунок, замкнувши простріл Нільден на дальній стійці, а незадовго до перерви оформила дубль, першою опинившись на добиванні.

По перерві шведки довели рахунок до розгромного. На 52-й хвилині помилкою Боклач на виході скористалася Ренберг, надалі забивали Сведман і Бйорк. У підсумку українки програли з результатом 0:5.

Тепер на підопічних Валерія Паламарчука очікує зустріч із господарками – Данією, яка відбудеться 8 квітня о 15:30 за київським часом.