Реал – Вільярреал – 2:3. Шедевр від Чуквуезе. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд поєдинку 28-го туру чемпіонату Іспанії

3400
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Самуель Чуквуезе

У матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії «Реал» вдома програв «Вільярреалу» з рахунком 2:3.

Господарі забили першими – автогол на рахунку Пау Торреса. Субмарина відігралася наприкінці першого тайму, коли забив Самуель Чуквуезе.

Відразу після перерви Вінісіус Жуніор вивів галактикос уперед. Гості відповіли двома голами. Спочатку відзначився Хосе Моралес, а згодом Самуель Чуквуезе забив чудовий переможний гол.

Ла Ліга. 28-й тур, 8 квітня, Мадрид

Реал – Вільярреал – 2:3

Голи: Пау Торрес, 16 (автогол), Вінісіус Жуніор, 48 – Чуквуезе, 39, 80, Моралес, 70

Події матчу

80’
ГОЛ ! М'яч забив Самуель Чуквуєзе (Вільярреал).
70’
ГОЛ ! М'яч забив Хосе-Луіс Моралес (Вільярреал).
48’
ГОЛ ! М'яч забив Вінісіус Жуніор (Реал Мадрид).
39’
16’
ГОЛ ! Автогол забив Пау Торрес (Вільярреал).
(9)

Англійський гранд вийшов у Лігу чемпіонів 2024/25 після перемоги Челсі
Футбол | 03 травня 2024, 07:01 1

«Ліверпуль», незважаючи на втрату шансів на титул АПЛ, зумів виконати завдання мінімум

Тренер збірної України U-17 визначив заявку на Євро
Футбол | 03 травня 2024, 09:05 1

Наставник юнацької збірної України Юрій Мороз визначився з заявкою на Євро U-17

Коментарі 2
luceorius
 Трохи про шедеври у Футболі. Взагалі за визначенням шедевр - це унікальна річ, часто єдина в своєму роді, для створення якої потрібно, щоб одночасно в одному місці зустрілись висока виконавська майстерність. натхнення та везіння. Тому голи бісеклетами з меж штрафного майданчика або ударами в дальній кут при зміщенні з флангу ( лівою ногою виглядають декоративніше ) зараз настільки почастішали, що називати їх шедеврами вже і язик не повертається. Проте дальня флангова бісеклета Ібрагімовича у ворота Англії - безумовний шедевр, як і недавній гол Кандреви у ворота Інтера. Безсумнівним шедевром  є гол Ван Персі у ворота Іспанії на ЧС 2014.
  Не знаю, кому належить пріорітет, але вперше я це побачив у виконанні Рональдіньо, вже і не згадаю у чиї ворота, - гол несильним ударом низом під пістрибнутою стінкою. Більше
одночасно пошитих в дурні суперників відтоді спостерігати не доводилось. Зараз від таких ударів є ефективна протидія, тому той знущальний  гол, чи, можливо, кілька назавжди залишиться в історії футболу, принаймні як шедевр творчої думки.