У другому матчі відбору до Євро-2023 Україна WU-19 розгромно програла Данії

Підопічні Валерія Паламарчука борються за збереження прописки в Лізі A

3773
0
УАФ. Валерий Паламарчук

8 квітня молодіжна жіноча збірна України WU-19 матчем проти Данії продовжила свій виступ у другому раунді відбору Євро-2023 WU-19.

Підопічні Валерія Паламарчука розпочали свій виступ у групі А5, поєдинки якої приймає Данія, поразкою від команди Швеції (0:5). Тепер синьо-жовті в місті Кеге зустрічалися з господарками, Данією.

Українські дівчата пропустили вже на 9-й хвилині, а до перерви зробили це ще тричі. У другому таймі данки збільшили власну перевагу, оформивши п’ятий гол. Наприкінці зустрічі синьо-жовті розмочили рахунок – Сербук скористалася передачею Дуб. Що цікаво, обидві футболістки двома хвилинами раніше вийшли на заміну. Тож у підсумку Україна U-19 зазнала поразки – 1:5.

Тепер на команду Валерія Паламарчука очікує заключна гра, з Ісландією, яка відбудеться 11 квітня о 15:30 за київським часом.

Данія WU-19 – Україна WU-19 – 5:1 (4:0)

Голи: Огор, 9, Соренсен, 31 (пен), Вальтер, 42, Санвіг, 45+1, Хабібович, 72 – Сербук, 85.

Данія WU-19: Вінгум, Поульсен, Тоффт (Йоргенсен, 46), Матіасен, Бертельсен, Банг, Санвіг (Олесен, 46), Соренсен (Асгейрсдоттір, 62), Хабібович, Огор (Стокмар, 72), Вальтер (Ла Кур, 62).

Україна WU-19: Боклач, Греса (Єфімчук, 69), Борисюк, Бондаренко, Луцан (Невар, 37), Бондарєва (Янєва, 46), Талеб (Сербук, 83), Семків (Дуб, 83), Радіонова, Глущенко, Молодюк.

Попередження: Огор, 33, Стокмар, 78, Вінгум, 85 – Луцан, 30, Молодюк, 87.

• 20:00. Швеція – Ісландія