Володимир ШАРАН: «Перші 20 хвилин ми провалили»

Тренер «Миная» – про поразку від «Динамо»

988
1
dynamo.kiev.ua. Володимир Шаран

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував поразку 0:2 від «Динамо» у 20-му турі УПЛ:

«Хочеться привітати «Динамо» із заслуженою перемогою. Перші 20 хвилин ми взагалі провалили.

Потім хлопці зібралися, але пропустили гол. Утім, «Динамо» могло забивати нам раніше, узяти той самий момент Лонвейка, після якого м’яч влучив у поперечину наших воріт.

У другому таймі ми стали грати агресивніше, стали вище зустрічати суперника, і, в принципі, перші хвилин 15 провели непогано. Але київське «Динамо» є київське «Динамо». Вихід із пресингу в нашого суперника вийшов. А потім ми отримали другий гол. Після цього матч фактично догравався, але наприкінці, враховуючи можливості, які в нас були, вважаю, ми заслуговували на те, щоб забити один м’яч.

Вітаю «Динамо» із заслуженою перемогою, ну а ми будемо готуватися до наступного матчу. У всіх команд різні завдання, але можу сказати одне: до кожного матчу ми готуємося однаково ретельно, не дивлячись на ім’я суперника».