Нереалізація синіх, прагматизм червоних. Челсі та Ліверпуль зіграли внічию

Мудрик вийшов на поле наприкінці поєдинку

8534
13

Відбувся перенесений матч 8 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрілися «Челсі» та «Ліверпуль». Обидві команди переживають не найкращі часи, а після поразки від «Астон Вілли» «сині» залишилися без головного тренера: Грема Поттера було відправлено у відставку. Українець Михайло Мудрик залишився на лаві запасних.

Господарі поля активно розпочали зустріч, і хороший момент для взяття воріт втратив Ковачич. Хорват у штрафному майданчику «Ліверпуля» пройшов голкіпера, але з гострого кута пробив несильно, і Конате встиг вибити м'яч. Незабаром загрожував воротам Хаверц, який після прострілу Чилвелла не зумів проштовхнути м'яч повз Аліссона. Ще один забійний момент у «синіх» був перед перервою. Після удару Фабіньо здавалося, що м'яч опиниться у сітці, але свою команду врятував Фофана. Мерсисайдці в атаці виглядали блякло, і тільки Фелікс своїми ривками намагався загострити ситуацію.

Друга половина зустрічі розпочалася ще з одного нереалізованого моменту «Челсі». Ковачич із хорошої позиції пробив вище воріт. Через хвилину м'яч таки опинився у воротах гостей, але залетів він туди від руки того ж Ковачича, який виходив віч-на-віч із голкіпером.

Мерсисайдці на деякий час вирівняли гру, але їхні атаки не загрожували воротам суперників. На 78-й хвилині у гру вступив Мудрик, який замінив Чілвелла. Щоправда, за відведений час українець нічим не запам'ятався. Фінальний свисток зафіксував нульову нічию.