Карло АНЧЕЛОТТІ: «Завтра наша черга перемагати»

Італієць – про майбутню гру «Реалу» з «Барселоною»

1380
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського «Реалу» Карло Анчелотті поділився очікуваннями від матчу у відповідь 1/2 фіналу Кубка Іспанії з «Барселоною».

Команди вдруге з'ясують стосунки між собою у середу, 5 квітня, у столиці Каталонії. У першій грі у Мадриді з рахунком 1:0 перемогли гості.

«Цього сезону я зазнав трьох поразок у матчах проти Хаві? Важко дивитися на це як на індивідуальне протистояння тренерів. Завтра наша черга перемагати.

Потрібно оцінити, що нам вдавалося в останніх матчах. Ми дивимося не лише на результат. В останніх Класіко ми билися, у випадку з останнім були близькі до перемоги. Склад може змінитися, і залишитися колишнім. Ми хочемо провести досконалий матч. Останні дві гри були не такі погані. Складно змінити систему гри, якщо цілий рік по ній працюєш. Але можна здивувати деталями. Якщо загалом, то зміна всієї системи здивує лише тебе самого.

Важливо не летіти за голом стрімголов, бо забити можна і на 90-й хвилині. Потрібно контролювати гру як з м'ячем, так і без нього. Нам це вдалося у першому матчі. Ми створили не так багато моментів, треба діяти чіткіше, скоріше переходити з однієї фази до іншої. Можна забити на п'ятій хвилині, а потім двічі пропустити. Якщо ти граєш як слід, то забити зможеш», – розповів Анчелотті.

Раніше наставник «Барселони» Хаві заявив, що вважає «Реал» фаворитом поєдинку у відповідь.

(3)

ВІДЕО. «Раунд, який шокував Ер-Ріяд». DAZN смакує нокдаун Ф'юрі від Усика
Бокс | 21 травня 2024, 20:27 6

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном у Саудівській Аравії