Арсенал із Зінченком обіграв Лідс, Жезус забив вперше за півроку

Гра завершилася з рахунком 4:1, українець провів на полі 85 хвилин

6224
5

У суботу, 1 квітня, відбувся матч 29-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Арсеналом» та «Лідсом». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь «канонірів».

Рахунок у матчі відкрив Габріель Жезус на 35-й хвилині. Бразилець реалізував 11-метровий. Цей гол став для нього першим із жовтня 2022 року. За 10 хвилин після початку другого тайму Жезус оформив дубль. Також у цій грі за «Арсенал» відзначилися Бен Вайт і Граніт Джака.

Єдиний гол «Лідс» забив на 76-й хвилині, відзначився Расмус Крістенсен.

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі лондонців і провів на полі 85 хвилин, після чого його замінили на Кірана Тірні. Результативними діями Олександр не відзначився. Цікаво, що Крістенсен забив після того, як м'яч після його удару відрикошетив від Зінченка.

Наразі «Арсенал» посідає перше місце в таблиці чемпіонату АПЛ, маючи у своєму активі 72 очки після 29 турів. Найближчий переслідувач «Манчестер Сіті» має 64 пункти і на одну гру менше.