Грузія з Хвічею та гравцем Шахтаря зіграла внічию з Норвегією без Холанда

Гра у Батумі завершилася з рахунком 1:1

2692
11

У вівторок, 28 березня, відбувся матч 2-го туру відбірного етапу Євро-2024 у групі А між збірними Грузії та Норвегії. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Рахунок у матчі відкрив Александр Сорлот на 15-й хвилині. У середині другого тайму Георгіс Мікаутадзе зрівняв рахунок. Більше голів команди не забивали.

Цікаво, що у стартовому складі грузинської команди вийшов зірковий гравець «Наполі» Хвіча Кварацхелія, проте результативними діями він не відзначився. На 70-й хвилині у «хрестоносців» відбулася заміна і на полі з'явився гравець донецького «Шахтаря» Гіоргі Гочолейшвілі.

Зазначимо, що в Норвегії не грає лідер команди – Ерлінг Холанд. Холанд отримав травму паху та залишив розташування збірної ще до початку попереднього матчу норвежців з Іспанією.

Норвегія провела вже 2 гри у групі А. У команди 1 очко (3-тє місце). Грузія зіграла лише один матч, у грузинців також 1 пункт (4-те місце).