Президент Вереса: «Запас довіри до головного тренера залишається»
Іван Надєїн – про останні результати команди
![Президент Вереса: «Запас довіри до головного тренера залишається»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/101/orig_620269.jpg)
Президент рівненського «Вереса» Іван Надєїн висловив думку щодо затяжної серії невдач команди у чемпіонаті України та дав оцінку перспективам головного тренера колективу Юрія Вірта.
– З теперішніх результатів я не роблю жодної трагедії. Так, це неприємно. Так, це не те, на що розраховував я, вболівальники, тренери та й самі гравці. Але поразки - це частина футболу і, на жаль, ми переживаємо їх зараз. Це, до речі, напевно вперше, відколи я у «Вересі», ми потрапили в таку ситуацію. Можемо це назвати чорною смугою. Але це теж досвід, який ми маємо прожити і навчитися виходити з такої ситуації, а не загрузнути у ній.
– Чи змінився ваш рівень довіри до Юрія Вірта?
– Юрій Вірт – це тренер, з яким ми пережили вихід до Першої ліги, потім здобули золоті медалі Першої ліги і путівку до української Прем'єр-ліги. Перший сезон в УПЛ, я вважаю, теж був успішним. І якщо порахувати, то команда прожила певний цикл… Успішний трирічний цикл. І от після цього настав спад. Такі цикли проживали і «Динамо» Лобановського, «Челсі» Моуріньо, «Мілан» Анчелотті, «Шахтар» Луческу і «Динамо» Реброва… Масштаб звичайно не той, але зараз це переживає «Верес» із Віртом. Тому запас довіри до головного тренера залишається. Тим паче, я не бачу кризи у грі, я бачу кризу у результаті. Нам часто, особливо в матчах з «Ворсклою» і «Дніпром-1», просто не фартило. Загалом, в цьому сезоні не було провальних матчів, за які соромно. Ми боролись з «Динамо», не поступалися по грі «Олександрії», з «Зорею» були близькими до того, щоб перемогти. І головне, немає кризи всередині колективу. Футболісти виходять і грають на повну всі 90 хвилин. Це тішить. Команда атакує, створює, єдине тільки - поки не реалізовує… Вірю, що хлопців, як то кажуть, «прорве» і це станеться вже в найближчому матчі з «Кривбасом».
«Верес» у таблиці УПЛ займає 12-е місце з 18-ма очками. У 7-ми своїх останніх матчах команда зазнала 6 поразок і один раз зіграла внічию.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696830.jpg)
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696830.jpg)
На футболці українського форварда буде нанесено «11»
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696928.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696909.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696909.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343324.jpg)
![Александр Ад](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343324.jpg)