Через 2,5 роки. Ротань випустив на поле Коноплянку на 90-й хвилині

Для хавбека польської «Краковії» це 87-й матч за збірну України

2517
14
УАФ. Євген Коноплянка

26 березня збірна України у Лондоні на «Вемблі» провела стартовий матч кваліфікації Євро-2024 проти команди Англії (0:2).

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Це був перший офіційний матч синьо-жовтих під орудою Руслана Ротаня.

Ротань на 90-й хвилині замість Тараса Степаненка випустив на поле Євгена Коноплянку, досвідченого 33-річного півзахисника.

Для хавбека польської «Краковії» це 87-й матч за збірну України. Він забив 21 гол за синьо-жовтих.

Попередній офіційний матч за збірну України Коноплянка провів 2,5 роки тому, у вересні 2020 року.

Вихід Коноплянки вболівальникам у соцмережах нагадав появу Анатолія Тимощука на Євро-2016 на останній хвилині гри з поляками (0:1).

То був 144-й матч Тимощука за збірну, проте потім усі регалії з Анатолія було знято через мовчазну підтримку військової агресії рф проти України.