Відбір Євро. Данія з рахунку 0:2 програла Казахстану на останніх хвилинах

Поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь «яструбів»

4469
6

У неділю, 26 березня, відбувся матч 2-го туру відбірного етапу на Євро-2024 у групі H між збірними Казахстану та Данії. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «яструбів».

Рахунок у матчі відкрив Расмус Хойлунд на 21-й хвилині. Вже за 15 хвилин він оформив дубль.

Все йшло до того, що Данія впевнено забере перемогу у цьому поєдинку. Однак національна команда Казахстану спочатку скоротила відставання на 73-й хвилині завдяки голу Бахтієра Зайнутдінова, а потім і зовсім вирвала 3 очки – на 86-й відзначився Асхат Тагіберген, а на 89-й – Абат Айметов.

І Данія, і Казахстан провели по два матчі в групі H. Зараз «динаміт» розташовується на 2-му рядку з 3 очками (5:4 за забитими та пропущеними), а «яструби» – на 4-му (4:4 за забитими та пропущеними).