Іспанія: Аррісабалага – Бальде, Лапорт, Начо, Карвахаль – Меріно (Руїс, 81), Родрі – Гаві (Себальйос, 57), Аспас (Оярсабаль, 58), Ольмо (Піно, 67) – Мората (Хоселу, 81).

Запасні: Санчес, Рая, Порро, Мартінес, Гая, Вільямс, Субіменді.

Норвегія: Ньюланд – Мелінг (Бйоркан, 75), Естігор, Страннберг, Педерсен (Р’єрсон, 74) – Еурснес, Берг, Едегор – Ельюнуссі (Ларсен, 74), Серлот (Брюнгільдсен, 87), Берге (Сольбаккен, 74).

Запасні: Карлстрьом, Сельвік, Торсбю, Грегерсен, Торстведт, Меллер-Делі, Ганке-Ольсен.

Арбітр: Бенуа Бастьєн (Епіналь, Франція).

Стадіон: «Ла Росаледа» (Малага, Іспанія).

25 березня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

25 березня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Бальде прострілював із лівого флангу, але захисники перехопили в центрі штрафного.

25 березня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

89’

МОМЕНТ! Родрі на силу пробив здалеку з лівого флангу під ближню стійку, проте воротар забрав до рук.

25 березня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Брюнгільдсен дограє замість Серлота.

25 березня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Оярсабаль із гострого кута на лівому фланзі штрафного не пробив голкіпера, а біля дальнього кута воротарського добив Хоселу!

25 березня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з лівого флангу від Фабіана на дальній кут воротарського Хоселу завершив ударом головою під ліву стійку.

25 березня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Себальйос не влучив по м'ячу на завершення прострілу з правого флангу штрафного від Піно на ближню.

25 березня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Руїс вийшов на заміну Меріно.

81’

Хоселу вийшов замість Морати.

25 березня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

МОМЕНТ! Р'єрсон виконав подачу з правого флангу штрафного на дальній кут воротарського, де Серлот бив у дотик, але не влучив у ворота.

25 березня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Переведення до правого флангу атаки спіймало Карвахаля в офсайді.

25 березня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Просто не влучив під дальню стійку Піно на завершення передачі Себальйоса до правого кута воротарського з центральної зони!

25 березня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Ельюнуссі замінив Ларсен.

75’

Бйоркан вийшов замість Мелінга.

25 березня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

25 березня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Замість Берге гратиме Сольбаккен.

73’

Р'єрсон гратиме замість Педерсена.

25 березня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Заблоковано спробу Себальйоса пробити з центральної зони перед штрафним.

25 березня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Тримається м'яч у Норвегії на чужій половині, але поблизу штрафного не дають пройти суперники.

25 березня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 березня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Ольмо замінили на Піно.

25 березня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Ольмо з лівого флангу виконав подачу до рук воротаря на дальньому боці штрафного.

25 березня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Карвахаль зачепив обличчя Мелінга, коли падав після блоку просування суперника на правому фланзі власного штрафного.

25 березня о 23:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Бальде з лівого флангу штрафного накидав на дальню, але спрямував м'яч до рук воротаря.

25 березня о 23:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

На заміну Аспасу вийшов Себальйос.

25 березня о 23:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Оярсабаль вийшов замість Гаві.

25 березня о 22:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Начо не пустив у дальній кут постріл низом від Петерсена з правого флангу штрафного!

25 березня о 22:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Пас на хід до лівого флангу штрафного Серлот зупинив перед суперником, але одразу втратив м'яч.

25 березня о 22:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Картка для Серлота не потрапила до трансляції.

25 березня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Аспас у центрі штрафного завершував подачу Карвахаля з правого флангу, але легенько перевів м'яч до рук воротаря.

25 березня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Завершилась фолом в атаці подача штрафного з правого флангу від гостей.

25 березня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Проти Берге порушив правила на лівому фланзі захисту Гаві.

25 березня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 березня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

25 березня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Дрібний фол від Педерсена на правому фланзі захисту проти Гаві.

25 березня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Едегор на чужій половині грубо зіграв проти Меріно.

25 березня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Серлот біля центральної лінії отримав поштовх у спину від Родрі.

25 березня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Самотній Родрі в центрі штрафного перехопив простріл Берге з правого флангу.

25 березня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Карвахаля збили у воротарському під час подачі кутового з лівого флангу від Норвегії.

25 березня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Карвахаль із правого флангу м'яко подав на дальній кут воротарського на Меріно, той зльоту бив у ближній, але воротар відбив ногами!

25 березня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Подачу Серлота з правого флангу на дальньому куті воротарського завершував Еурснес, проте Кепі вдалось зреагувати!

25 березня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Поблизу центру поля м'яч відскочив до офсайду на Морату.

25 березня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Не встиг на дальню Мората за прострілом Ольмо з правого флангу.

25 березня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Ольмо зіграв на хід Бальде до лівого флангу атаки, але той не встиг до м'яча.

25 березня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Мората на лівому фланзі атаки закрив м'яч від Берга, а той його збив.

25 березня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Почались заворушення поміж гравцями під час підготовки кутового з лівого флангу від гостей.

25 березня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Так само на м'ячі продовжують грати іспанці.

25 березня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Серлот із правого флангу штрафного покотив під удар Едегору до центру, але тому одразу кинулись перешкоджати двоє суперників.

25 березня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мората розвернув атаку до лівого флангу штрафного на Бальде, а той прострілив до меж воротарського на Ольмо, який просто вдало підставив ногу!

25 березня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Вимотують нерви суперникам іспанці своїм контролем. А може й не тільки суперникам.

25 березня о 21:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Бальде з лівого флангу зіграв до штрафного на Морату, але тому не дали прострілити.

25 березня о 21:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Заблоковано спробу Гаві пробити здалеку з лівого флангу.

25 березня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Пішла подача Карвахаля з правого флангу до центру штрафного на Аспаса, але захисники м'яч перехопили.

25 березня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Контроль заради контролю від господарів – тут де ла Фуенте нічого не змінив.

25 березня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Замість Серлота, закидання до штрафного пішло до рук Кепи.

25 березня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Іспанці прогнозовано розпочинають із м'ячем у ногах.

25 березня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 березня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25 березня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 березня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 25 березня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2024 у рамках групи A, у якому змагатимуться Іспанія та Норвегія. Матч пройде в Малазі (Іспанія), на полі стадіону «Ла Росаледа», початок о 21:45.

Збірна Іспанії на чемпіонаті світу-2022 у Катарі вилетіла в 1/8 фіналу від Марокко за підсумками серії пенальті, після чого й надалі утримувати Луїса Енріке на посаді головного тренера у місцевій Федерації футболу не стали. Луїс де ла Фуенте – новий наставник із великим стажем, який збирається повести «Фурію Роха» до нових перемог. Кадровий набір у нього для цього зібрався непоганий, але й суперники за відбірковою групою також доволі сильні. І якби Ерлінг Холанд не травмувався перед майбутньою грою, позиції Норвегії були б набагато серйознішими.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Іспанія – Норвегія.