4

ВІДЕО. Арсенал присвятив 6-хвилинний ролик Зінченку після перемоги в АПЛ

Прес-служба лондонської команди опублікувала відео на клубному YouTube-каналі

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Лондонський футбольний клуб «Арсенал» присвятив 6-хвилинний ролик українському захиснику Олександру Зінченку.

Прес-служба «канонірів» опублікувала відео на клубному YouTube-каналі, в якому під пильною увагою камер показані всі дії Олександра у грі проти «Крістал Пелас».

19 березня «Арсенал» на своєму полі приймав «орлів» у 28-му турі АПЛ. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь «канонірів». Зінченко провів на полі 65 хвилин, після чого його замінили на Кірана Тірні.

Авторитетний портал WhoScored поставив 26-річному Зінченку за цей матч оцінку 6,8 бала. За гру українець двічі відібрав м'яч у суперника, 1 раз заблокував удар, 1 раз перехопив передачу, віддав 47 точних пасів (95,9%), заробив 1 фол та 1 раз успішно обіграв суперника.