Арсенал разом з Зінченком обіграв Крістал Пелас, збільшивши відрив від Сіті

«Каноніри» розгромили «орлів» з рахунком 4:1

6613
0

У неділю, 19 березня, відбувся матч 28-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Арсенал» та «Крістал Пелас». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь «канонірів».

Рахунок у матчі на 28-й хвилині відкрив Габріел Мартінеллі. Наприкінці першого тайму «Арсенал» зміг забити ще – на 43-й хвилині відзначився Букайо Сака. З рахунком 2:0 команди пішли на перерву.

Через 10 хвилин після початку другої 45-хвилинки 3-й гол «канонірів» забив Граніт Джака. «Орли» змогли відповісти лідеру АПЛ лише одним забитим м'ячем на 63-й хвилині. Тоді ворота «Арсеналу» вразив Джеффрі Шлюпп.

Масну крапку в поєдинку поставив Букайо Сака, який оформив дубль на 74-й хвилині.

Український футболіст лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 65 хвилин, після чого був замінений на Кірана Тірні. Тірні, до речі, допоміг Сака забити 2-й м'яч у цій грі, віддавши йому гольову передачу.

Зараз «Арсенал» знаходиться на 1-й позиції в таблиці АПЛ. У команди 69 очок після 28 ігор. Найближчий переслідувач «Манчестер Сіті» має 61 пункт і на один зіграний тур менше.

«Крістал Пелас» розташувався на 12-му місці. У «орлів» 27 очок.