ГОЛОВКІН: «Присвятив гол батькові. Його ми не змогли врятувати»
Гравець «Інгульця» – про гол у матчі з «Чорноморцем»
![ГОЛОВКІН: «Присвятив гол батькові. Його ми не змогли врятувати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/97/orig_619539.jpg)
Півзахисник петровського «Інгульця» Іван Головкін прокоментував свою гру проти одеського «Чорноморця» (1:2) у матчі 18-го туру УПЛ та розповів про роль батька у своєму професійному становленні.
– Я є вихованцем академії «Шахтаря», де сповідують атакувальний футбол. Можна сказати, що це у моєму ДНК закладено. Намагаюся не відходити від цього стилю. Коли граю, то хочу загострити, додати креативу, не грати від простоти.
– Ви забили після точного, але несильного удару в кут. Цілили саме туди?
– На тренуваннях ми багато працюємо над ударами. Наш тренер Владислав Лупашко часто підказує: «Не треба бити на силу. Старайтеся вдарити влучно». Я спершу пробив на силу, пристрілявся. А другий удар вийшов більш технічним та точним.
– Дебютний гол ви відсвяткували емоційно та заздалегідь підготували футболку з написом для батька.
– Я присвятив гол своєму татові, який помер 21 листопада. Він боровся з раком протягом року. У батька була остання стадія захворювання. На жаль, ми не змогли його врятувати – він пішов з життя. Тато зіграв ключову роль у моїй кар’єрі – саме він завів мене на футбол. У дитинстві я був активною дитиною, цікавився спортом.
– Батько був тією людиною, яка вас направляла?
– Так, він записав мене ще й на великий теніс та хокей. У певний момент я займався трьома видами спорту водночас. У підсумку я обрав футбол. І усе, чого я досягнув у футболі – батькова заслуга.
– Його можна було назвати палким футбольним вболівальником?
– Тато займався бізнесом, стосунку до спорту не мав, але обожнював футбол. Приблизно з чотирьох років я почав відвідувати з татом стадіон – він дуже любив «Шахтар». Пам'ятаю ті походи на футбол: спочатку РСК «Олімпійський», потім і «Донбас Арена».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Перес відреагував на інтерес Ман Сіті до Луніна. Флорентіно ухвалив рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696819.jpg)
![Перес відреагував на інтерес Ман Сіті до Луніна. Флорентіно ухвалив рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696819.jpg)
Президент «Реала» не хоче продавати українського воротаря в англійський клуб
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696841.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696841.jpg)
Українська команда не змогла пройти «Олімпію» та вилетіла з турніру
![Новий претендент. Луніна хоче купити клуб, коуч якого тренував гранд УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696820.jpg)
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696766.jpg)
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696766.jpg)
![Бенфіка – Фулхем. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696877.jpg)