Запас: Лунін, Лопес, Одріосола, Вальєхо, Васкес, Маріано Діас, Азар.

Стадіон: «Камп Ноу» (Барселона, Іспанія).

20 березня о 0:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

20 березня о 0:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Після невеличкої потасовки Фаті отримує гірчичник.

19 березня о 23:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +2

ГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Ансу Фаті продерся зліва і відпасував на Кессьє, котрий ударом з 12 метрів поклав м'яч під праву штангу!

19 березня о 23:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +1

Заміна у Барси.

Фаті замінив Гаві.

19 березня о 23:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Бальде руками завалив Асенсіо.

19 березня о 23:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Момент!

Асенсіо на емоціях змістився спрва в центр і пробив трохи вище перекладини!

19 березня о 23:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Заміна в Барселони.

Торрес замість Рафіньї.

19 березня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Нема голу!

Відеоповтор показав офсайд у Марко!

19 березня о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Карвахаль отримав м'яч справа в штрафній, прострілив на 11 метрів і звідти Асенсіо несильно, але точно пробив під ліву штангу!

19 березня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Небезпечно!

Бензема протягнув до штрафного і бив у правий кут - Куртуа забрав!

19 березня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Заміни в команд.

Себальос замість Модрича, Тчуамені змінив Камавінгу, Асенсіо - Вальверде. В Барси замість Роберто вийшов Кессьє.

19 березня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Левандовського з лівого напівфлангу штрафного пробив у сітку із зовнішньої сторони!

19 березня о 23:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Момент!

Рафінья в дотик обігрався з партнером і бив з лінії штрафного в правий кут - Куртуа тягне!

19 березня о 23:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Модрич в центрі зупинив ривок Бускетса.

19 березня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

МОМЕНТ!

Після навісу зі штрафного Реал відбився, пішла подача другим темпом Бускетса і Левандовськи другим темпом боковою бісіклетою з лінії воротарського пробив вище!

19 березня о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Роберто в центрі завалив Модрича.

65’

Куртуа витягнувся в струну і ледь зачепив рукою м'яч, перериваючи простріл справа від Рафіньї.

19 березня о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Родріго відразу ж бив з лінії штрафного - мимо правої штанги.

19 березня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Заміни в Реала.

Менді замість Начо, Родріго замість Крооса.

19 березня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Куртуа, вибиваючи, м'яч, влучив у Левандовськи, але обійшлося!

19 березня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Барселона в першу третину тайму набагато більш активніша була.

19 березня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Карвахаль лежить на газоні. То за лице потримався, то показує, що рука болить...

19 березня о 23:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Куртуа виходить в кут поля і все ж зберігає м'яч для команди.

19 березня о 23:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Вінісіус обігрався в стінку з партнером і прострілював - невдало вийшло і перши раз, і друга спроба.

19 березня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Барселона перепасовується на підступах до штрафного Реала.

19 березня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Вальверде зблизька не влучив у рамку, але перед цим Вінісіус, схоже, міг випустити м'яч за межі поля.

19 березня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

19 березня о 22:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’

ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

В атаці Барселони були і черговий ривок Рафіньї з прострілом, і заблокований удар, і непотрапляння по м'ячеві, і ще один заблокований удар, а закінчилося все вдалим пострілом третім темпом Серхі Роберто з 12 метрів у правий кут!

19 березня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Після закидання Камавінги Бензема не зумів акцентовано пробити. З м'ячем гості зараз більше.

19 березня о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Рафінья рвонув на Вінісіуса, вдарився в того і впав на боковій лінії штрафного, арбітр ігнорує, гравці Барси обурені.

19 березня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Вінісіус наздогнав ривок Рафіньї і штовхнув того на фланзі. Стандарт.

19 березня о 22:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Момент!

Рафінья різко стартував з флангу в центр і щільно бив з лінії штрафного під перекладину - Куртуа дістав і перевів на кутовий!

19 березня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Рафінья відверто б'є по ногах Крооса на фланзі.

19 березня о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Крістенсен п'ятою завершував простріл де Йонга - в руки Куртуа.

31’

Араухо пройшов Віні, але, навішуючи, влучив зблизька в голову Начо.

19 березня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Камавінга в центрі збиває Гаві.

19 березня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Вінісіус хотів проти крізь трьох, але задалеко відпустив м'яч.

19 березня о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Араухо на фланзі штовхає Вінісіуса.

19 березня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Небезпечно!

Після навісу з лівого флангу Крістенсен підрізав головою - мимо правої штанги!

19 березня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Кинджальна атака Реала закінчилася засильним пасом на хід Карвахалю від Бензема в штрафному Барси!

19 березня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Начо виносить головою навіс Гаві, але там все одно у когось офсайд був.

19 березня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Начо йде в жорсткий підкат проти Араухо.

19 березня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Вінісіус пройшов Араухо і навішував на Бензема - той не встиг!

19 березня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Роберто і Начо полетіли в підкат один проти одного, більше постраждав мадридець.

19 березня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Барселона відповідає - Левандовськи прорвався в штрафний і його удар все ж блокують!

19 березня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

ГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Мадридці перепасовувалися біля штрафного, вінісіус вийшов на нульовий кут біля лівої штанги, віддавав пас назад, але влучив у голову Араухо, від якої м'яч влетів у стіку воріт Барси!

19 березня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Небезпечно!

Бускетс закинув з гдибини і Куртуа врятував після удару головою впритул від Рафіньї!

19 березня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Момент!

Левандовськи відповідає - тепер Куртуа змушений рятувати, витягнувши з дев'ятки!

19 березня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Небезпечно!

Бензема бив здалеку метрів з 20 - тер Штеген відбиває вбік!

19 березня о 22:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

19 березня о 21:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18 березня о 21:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 19 березня, відбудеться поєдинок 26 туру іспанської Ла Ліги, в якому гратимуть каталонська «Барселона» та мадридський «Реал». Гра пройде в Барселоні (Іспанія), початок - о 22:00 за Києвом.

Цього сезону було вже три Ель Класіко - спершу «Реал» виграв в чемпіонаті 3:1, тоді «Барселона» взяла реванш в Суперкубку Іспанії з аналогічним рахунком, а відносно недавно в півфіналі Кубка знову перемогли каталонці - 1:0 з автоголом Мілітао. Здається, якщо «Реал» знову виграє Лігу чемпіонів, але на внутрішній арені не виграє чемпіонат або кубок, Карло Анчелотті все одно звільнять, бо така вона - трохи дивна мадридська логіка. Тут вже звикли до тріумфів на міжнародній арені, сприймають їх як буденність і вимагають трофеїв іспанських. А щоб здобути їх, треба буде, крім майстерності, везіння - виграти другий півфінал і обов'язково недільний матч чемпіонату, бо навіть у випадку нічиєї відстань від лідируючої «Барси» залишиться дев'ять очок. Та й перемога, крім емоційного заряду, ще нічого не гарантуватиме.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Барселона» - «Реал».