18 березня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

ГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з правого флангу Сарнавський невдало перевів на ногу Бєляєву перед собою, а той пробив під праву стійку!

18 березня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Львів продовжує чинити тиск на чужі ворота.

18 березня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Кутовий із лівого флангу від Кривбасу так і перелетів за лицьову на дальньому боці поля.

18 березня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Понєдєльніка випустили замість Устименка.

79’

ГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Із лівого флангу до штрафного зіграв Хомченовський на Капіча, а той одразу пробив у дальній кут!

18 березня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Намагається атакувати у відповідь Кривбас.

18 березня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Але на добиванні першим був Богунов.

18 березня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

БУГАЙ НЕ ЗАБИВ ПЕНАЛЬТІ УДАРОМ У ПРАВИЙ КУТ!

18 березня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

ПЕНАЛЬТІ! Дібанго збив Мильченка на лівому фланзі штрафного.

18 березня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Алібекова замінили на Муріло.

18 березня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Передачу з лівого флангу від Мильченка до штрафного забрав до рук воротар.

18 березня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Бугай перед чужим штрафним зупинив відскок від подачі кутового з правого флангу, але пробив повз дальню стійку.

18 березня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Бєляєв та Якімець отримали по картці за неспортивну поведінку.

18 березня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Кривбас виключно сидить на власній половині поля.

18 березня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Грисьо з глибини правого флангу подав до воротарського, де Бугай та Ессеола послідовно не дотягнулись.

59’

Продовжує перебувати Львів на чужій половині поля.

18 березня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Замість Антоніо вийшов Мильченко.

57’

Свржняка замінили на Ессеолу.

18 березня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Кривбас возиться з м'ячем на чужій половині.

18 березня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Багато м'яч перебуває в повітрі цими хвилинами.

18 березня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Дитятьєв здалеку в центральній зоні перед штрафним виконав удар до рук воротаря.

18 березня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Закидання до лівого флангу штрафного від Львова пішло до рук Сарнавському.

18 березня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Тримає м'яч Львів на чужій половині поля.

18 березня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Микитишина замінив Задерака.

46’

Банада вийшов замість Приходька.

18 березня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Богунов гратиме замість Ґільєрме.

18 березня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 березня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

18 березня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Офсайд у Грисьо під час переведення м'яча до правого флангу атаки.

45’ +3

Львів помітно збільшив присутність перед чужим штрафним.

18 березня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Бугай у центрі штрафного скинув м'яч під удар Беляєву, після передачі з лівого флангу, але той пробив повз праву стійку.

18 березня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

44’

Дрібний фол від Якімця на правому фланзі атаки в підкаті.

18 березня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

ВИЛУЧЕННЯ! Татарков на другу жовту сфолив у чужому штрафному проти голкіпера в підкаті, після передачі з правого флангу від Капіча.

18 березня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Офсайд в Устименка під час закидання з глибини до центральної зони перед штрафним.

18 березня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Рябов руками охопив Бугая на правій межі власного штрафного.

38’

Бескоровайний заблокував спробу пробити від Свржняка з лівого кута воротарського.

18 березня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Татарков із лівого флангу подавав, але спрямував м'яч до рук Рибки у воротарському.

18 березня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Офсайд в Устименка під час закидання з глибини правого флангу захисту.

18 березня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Приходько перед власним штрафним зі спини підкотився під Бугая.

18 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Свржняка збили біля технічної зони дрібним фолом.

18 березня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Ґабріель дістав картку за блокування просування Микитишина на лівому фланзі захисту.

18 березня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Бескоровайний не дав Бугаю прокинути м'яч до правого флангу контратаки.

18 березня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кривбас продовжує перебувати на чужій половині поля.

18 березня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Капіч пробив із пенальті в правий кут, Рибка дотягнувся, але перевів у стійку, від якої м'яч полетів йому в спину, і – у ворота!

18 березня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

ПЕНАЛЬТІ! Не наздоганяв на лівому фланзі штрафного Дитятьєв Устименка, після закидання від Приходька, і штовхнув суперника в спину.

18 березня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Фол на картку від Татаркова на правому фланзі захисту проти Кузика в підкаті прямою ногою.

18 березня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Тримає м'яч у спокійному темпі Кривбас у центрі поля.

18 березня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Не зачепився за передачу на хід правим флангом атаки Приходько.

18 березня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Кривбас намагається затягнути м'яч до чужої половини.

18 березня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Микитишин із дальньої відстані перед штрафним завершив відскок від подачі з лівого флангу ударом над воротами.

18 березня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Алібеков на правому фланзі захисту збив Татаркова.

5’

Гра рукою від Татаркова на лівому фланзі атаки під час отримання м'яча.

18 березня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Якімець із глибини правого флангу подав до рук Рибки.

18 березня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Львів під тиском тримає м'яч на власній половині.

18 березня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Уже втікав до чужих воріт Устименко, після передачі з центрального кола, але Рибка випередив.

18 березня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 березня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 18 березня, відбудеться поєдинок 18-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Львів» та криворізький «Кривбас». Матч пройде у Львові, на полі стадіону «СКІФ», початок о 14:00.

Львів'яни завжди вважалися доволі нетиповим для українського футболу колективом, який не боїться проводити експерименти зі запрошенням нікому невідомих закордонних футболістів, і при цьому примудряється давати належний результат. Із моменту початку повномасштабної агресії таке вікно можливостей для команди Леоніда Кучука зачинилось, тому на старті сезону «золоті леви» обходилися без гучних успіхів. У підсумку – останнє місце, яке колись посідав наступний суперник «Львова», криворізький «Кривбас», але зараз команда Юрія Вернидуба на ходу, нехай і не змогла відібрати очки у «Шахтаря» тижнем раніше (0:3).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Львів» – «Кривбас».